"Усі наслідки усуваємо": мерія розповіла про ранкову негоду у Львові

[ad_1]

"Усі наслідки усуваємо": мерія розповіла про ранкову негоду у Львові
У мерії прокоментували усунення наслідків негоди у Львові.  
17 серпня вранці Львів накрила негода. Внаслідок буревію зафіксували повалені дерева у місті, пошкоджені дахи. У пресслужбі Львівської міськради повідомили, яка ситуація наразі із ліквідацією наслідків.
За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради Олександра Одинця, ранкова негода не мала значних наслідків. Повалені дерева вже розкрижовані і будуть вивезені, а на двох пошкоджених дахах працюють ремонтні бригади.
Зазначають, що сильний вітер був у Франківському і Залізничному районах. На території районів було повалено 11 дерев і 15 великих гілок, три з яких впали на автомобілі. У парках повалено 18 дерев і багато гілок, цифри уточнюються. Усі дерева розкрижовані і їх прибирають.
Зафіксовано пошкодження двох дахів. Один — на вул. Шота Руставелі, 36, а інший — на пр. Свободи у приватному будинку. Там також усувають пошкодження.
У мерії зауважують, що після негоди значних підтоплень не зафіксовано. Був тимчасовий застій води на вул. Ряшівська — Городоцька. На мережах зовнішнього освітлення було три обриви і пошкоджена одна опора. Ремонтні бригади працюють. 
Читайте також: Буревій у Львові: які наслідки спричинила негода у місті, — ФОТО, ВІДЕО
Фото умовне, автор: Маркіян Лисейко
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *