У Львові восени висадять понад 1750 дерев

[ad_1]

У Львові восени висадять понад 1750 дерев
У Львові восени планують висадити понад 5,5 тис. зелених насаджень.
Цієї осені у місті загалом збираються висадити 1756 дерев. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
За словами заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, цієї осені у місті планують висадити понад 5,5 тис. зелених насаджень.
Як зауважила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, районні адміністрації спільно з управлінням екології провели інвентаризацію місць, де необхідно висадити дерева. Насамперед визначали локації, сорти дерев, які необхідно висадити, а також ґрунт, тому що для кожного дерева необхідні відповідні умови, в тому числі природні.
"Тому спільно з управлінням екології та природних ресурсів ми визначали цього року, де потрібно висаджувати дерева, а також зробили фотофіксацію цих місць. Ми плануємо восени цього року висадити 1476 дерев і 4101 кущ. На загал це 5 тис. 577 зелених насаджень. Ці місця всі є узгоджені. Всі процедури райони провели або будуть проводити необхідні процедури, щоб закупити дерева", — розповіла Ірина Маруняк.
Окрім цього, проаналізували локації, де буревій влаштував "деревопад". За словами Ірини Маруняк, таких локацій є 99, і на них також планують висадити дерева.
Також вона додала, що до закупівлі дерев долучаються й охочі мешканці та підприємці. Враховуючи це, спільними зусиллями загалом у Львові восени планують висадити 1756 дерев. Зокрема, підприємці планують закупити дерев на 483 тис. грн.
"Станом на зараз ми залучили підприємців, і вони згодні висадити 181 дерево. Ця робота далі проводиться головами районів спільно з мешканцями і суб’єктами підприємницької діяльності. Я думаю, що кількість дерев буде більша і кількість охочих також буде більша протягом осіннього періоду. Мене тішить, що наша громада доєднується до такої гарної нашої акції озеленення міста. Адже необхідно не лише зрізати аварійні дерева, а й на їх місце висаджувати інші — гарні, нових сортів, щоб вони були квітучі і збагачували наше місто киснем", — зазначила Ірина Маруняк.
Читайте також: Історія одного львівського дворика, який перетворили у справжній ботанічний сад, — ФОТО
Фото на головній: gstockstudio/Depositphotos
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *