Львів’яни масово скаржаться на відсутність газу у помешканнях

[ad_1]

Львів’яни масово скаржаться на відсутність газу у помешканнях
Станом на ранок 16 серпня від мешканців Львова надійшло 42 звернення щодо відключення від газу.
На "Гарячу лінію міста" продовжують надходити звернення мешканців про відключення від газу. Серед них є будинки, де мешканці більше 2 днів залишаються без газопостачання. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
"Будемо скеровувати листи до ПАТ "Львівгаз", ЛОДА та у правоохоронні органи, адже ситуація, коли мешканці кілька днів не мають змоги приготувати їжу, підігріти воду, є неприпустимою. Необхідно, щоб диспетчерська служба ПАТ "Львівгаз" і ремонтні бригади працювали цілодобово, щоб такі відключення, якщо вони з технічних причин, максимально швидко завершувалися", — наголосила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.
Як наголошують у ЛМР, впродовж останніх кількох тижнів на "Гарячу лінію міста" масова надходять звернення від мешканців щодо довготривалих відключень будинків від газопостачання. ПАТ "Львівгаз" повідомляє, що зараз триває перевірка систем газопостачання у будинках з огляду на численні порушення, які фіксують у будинках, тому доводиться затрачати час для їх ліквідації. До 1 вересня перевірки планують завершити.
"Однак, є підозри, що причиною відключення від газу цілого будинку є неплатежі одного або кількох мешканців будинку. З огляду на це, мер Львова дав доручення керівникам районів виїздити на місце, збирати мешканців і представників ПАТ "Львівгаз" для з’ясування причин відсутності газу. Відключення через заборгованість є неприпустимим і суперечить чинному законодавству", — зазначають у мерії.
Читайте також: Які відремонтовані вулиці відкриють до Дня Незалежності у Львові
Фото на головній: Український репортер
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *