У парку Франка взялися за ремонт доріжки, яку розмили дощі, - ФОТО

[ad_1]

У парку Франка взялися за ремонт доріжки, яку розмили дощі, - ФОТО
У парку імені Івана Франка у Львові стартував ремонт однієї із найбільших доріжок.
Розмиту дощовими потоками доріжку у львівському парку, яка була у жахливому стані, зголосився відремонтувати благодійник, ім’я якого Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Як зазначила керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова, свого часу ця доріжка була не дуже добре зроблена, тому її розмивають потоки через некоректно виконане водовідведення.
Наразі доріжку обгородили і тут розпочались роботи із демонтажу старого покриття, а також вирішується питання водовідведення. Тут влаштують нове бетонне покриття, яке мало б прослужити мінімум 10-15 років.
"Ця доріжка є на рельєфі, а відтак там потрібне гладеньке покриття. Тому на головній алеї є клінкерна цегла, тут буде покриття з бетону, а інші доріжки згодом будуть зроблені з відсіву, їх ми вже плануватимемо на наступний рік", — зауважила Олександра Сладкова.

Ремонт доріжки обійдеться у 4 млн грн. Вона становить близько третини площі доріжок у парку. Профінансувати все це погодився благодійник. Адже, як наголошують у мерії, в стрічках бюджету робіт у парку Франка у розрізі доріжок не передбачено.
Завершити ремонтні роботи на доріжці планують до кінця цього року.
Читайте також: Історія львівського дворика, який перетворили у ботанічний сад, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *