У модульному містечку в Стрийському парку одружилася пара з Лисичанська, - ФОТО

[ad_1]

У модульному містечку в Стрийському парку одружилася пара з Лисичанська, - ФОТО

Одружилися Тетяна та Андрій, що вже разом 10 років, але не знаходили гарного моменту, щоб офіційно одружитися.

8 липня у пресслужбі Львівської міськради розповіли історію переселенців з Лисичанська. Тетяна та Андрій, які через війну переїхали до Львова, одружилися у  модульному містечку в Стрийському парку. 

Тетяна та Андрій виховують восьмирічного сина Дмитра і разом уже 10 років. Проте усе не знаходили гарного моменту, щоб офіційно одружитися. Вони кажуть, що Львів здався їм якнайкращим місцем для весілля.

«Якось ми просто прогулювались вулицями і зрозуміли, що Львів — романтичне, гарне, дружнє і дуже рідне нам місто. Цього ж дня ми вирішили одружитися», — розповів Андрій.

Андрій разом із Тетяною та сином евакуювались до Львова ще у березні. Тут зараз також мешкають усі їх родичі — 14 осіб. 

Що зараз з їх домівкою у Лисичанську, подружжя не знає. Адже останні новини отримували вони з рідного міста ще на початку травня. Відомо лише те, що вщент зруйновано школу, що поряд з будинком.

Довідково. У Львові функціонує три модульні містечка для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на трьох локаціях: на території Стрийського парку, на вул. Пулюя та на Сихові. Загалом ці містечка налічують 262 модульні будиночки, які розраховано на понад 1000 осіб.

Читайте також: Як пройшла доба у Львові та області: ситуація станом на 8 липня

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради 

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *