У Львові від коронавірусу померла мати трьох дітей: вона була категорично проти вакцинації

[ad_1]

У Львові від коронавірусу померла мати трьох дітей: вона була категорично проти вакцинації

У Львові медики дві доби боролися за життя хворої на Covid-19 40-річної матері трьох дітей, яка була проти вакцинації. Учора її двічі вдалося реанімувати. Втім сьогодні вранці вона померла.

Про це  NTA повідомили у прес-службі лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Як зазначають в установі, медики вчора двічі за день реанімували пацієнтку.

“Окрім жінки, коронавірус підхопили ще троє членів її родини. Уся сім’я пацієнтки є противниками Covid-вакцинації”, – зазначила завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні Наталія Матолінець.

У померлої залишилося троє дітей.

“Її найменшій дитині – усього рік…” – написав у Facebook головний лікар Львівської лікарні швидкої допомоги Олег Самчук

Пацієнтка перебувала в лікарні дві доби.

“Ми боролися за самий мізерний шанс її врятувати. Але вся її родина проти вакцинації. Люди, схаменіться! Медики вже не витримують! Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних“, – повідомляла раніше  Наталія Матолінець.

За її словами, жінка мала ожиріння другої степені, і більше ніякої відомої супутньої патології. І уточнила, що до лікарів за свої 40 років практично не зверталася.

“У зв’язку із зайнятістю жінка хворіла довго вдома. На жаль, її привезли до нас уже в критичному стані. Від неї не відходив медперсонал практично дві доби. Сьогодні зранку ми здійснили повторні реанімаційні заходи, але, на жаль, пацієнтка померла”, – зазначила Наталія Матолінець.

За словами завідувачки відділення, найстрашнішим є те, що пацієнтка помирала при свідомості.

“Вона помирала від прогресуючої дихальної недостатності. На комп’ютерному томографічному знімку повністю відсутні легені. Легені молодої жінки згоріли, їй просто не було чим дихати”, – розповіла вона.

І наголосила для тих людей, які є проти вакцинації та не вірять у COVID-19, що “дуже страшно дивитися на людину, яка помирає від дихальної недостатності, хапаючи повітря і не маючи як його вдихнути”. ” Це крик відчаю не лише мій, це крик відчаю усіх медиків”, – повідомила Наталія Матолінець.

Читайте також: У Львові борються за життя хворої на COVID матері трьох дітей, родина якої проти вакцинації, — ВІДЕО

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *