У Львові діти військових можуть отримати гроші на оздоровлення: як зареєструватися

[ad_1]

У Львові діти військових можуть отримати гроші на оздоровлення: як зареєструватися

Діти військових у Львові можуть отримати гроші на оздоровлення. 

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій приймає документи для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців Львівської міської територіальної громади. Заяву можна подати до 29 вересня. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Станом на зараз 186 дітей учасників бойових дій вже отримали кошти на оздоровлення. Загальна сума цих виплат становила 856 тис. грн.

Одноразову матеріальну допомогу надають дітям, віком до 18 років, у таких розмірах:

дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – 6000 грн на кожну дитину.

дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС(у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 7000 грн на кожну дитину.

дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:

  •  осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 4000 грн на кожну дитину.
  •  осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 3000 грн на кожну дитину.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги, один з батьків дитини (дітей) або уповноважений представник (опікун) подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) заяву за встановленою формою.

Читайте також: Зеленський розгляне нову петицію: українці просять на 50 років заборонити в’їзд росіян

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *