У Львові борються за життя хворої на COVID матері трьох дітей, родина якої проти вакцинації, - ВІДЕОУ Львові борються за життя хворої на COVID матері трьох дітей, родина якої проти вакцинації, - ВІДЕО

Медики борються за життя матері трьох дітей, яка перебуває критичному стані у COVID-реанімації.

У міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги рятують хвору на COVID матір трьох маленьких дітей. І вона, і уся її родина є противниками вакцинації. Про це повідомили на Facebook-сторінці медзакладу.

У хворої троє дітей, найменшій з них всього рік. Зараз жінка перебуває в реанімації у критичному стані – з гострим респіраторним дистрес-синдромом легень га ґрунті коронавірусу.

Як наголошують у медзакладі, пацієнтка не є щепленою: і вона, і вся її родина – противники COVID-вакцинації.

“На сьогоднішній день в сім’ї є троє хворих людей, але жінка, яка є тут, – в критичному стані. Ми двічі її реанімували, двічі повертали з того світу. І зараз щохвилини, щосекунди боремося за її життя”, – зазначила завідувачка відділення інтенсивної терапії та анестезіології Наталія Матолінець.

Як своєю чергою зауважив очільник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук, загалом у реанімації медзакладу зараз понад сотня хворих, серед яких 50 критичних пацієнтів і це є антирекордом.

“Такого ще нiколи не було. І це дуже страшно. Бо світла вкінці тунелю невидно. Серед пацієнтів в реанімації – жодного вакцинованого! Немає вакцинованих і серед чотирьох сотень пацієнтів у COVID-стаціонарі”, – зазначив він.

Читайте також: У Львові на ШВЛ перебуває тримісячне немовля

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *