У львівському Будинку вчених блогери влаштували вечірку в День пам'яті жертв Голодомору


У Будинку вчених у Львові українські блогери в День пам’яті жертв Голодомору влаштували гучну вечірку з нагоди дня народження Олександра Заліска.

Блогери-мільйонники влаштували гучну вечірку з еротичною тематикою Show bar в День пам’яті жертв Голодомору. Про це повідомляє 24 канал.

Як зазначає сайт, цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

“Один зі змістів мого життя – це туса. Я радий, що ви прийшли на тусу. Мою тусу. І я сподіваюся, що вона справді буде грандіозною”, – сказав Заліско.

Блогери відсвяткували день народження в День пам'яті жертв Голодомору, Фото: Instagram Наталі Литвин

Блогери відсвяткували день народження в День пам’яті жертв Голодомору, Фото: Instagram Наталі Литвин

Серед гостей, які активно ділилися відео в інстаграмі, висловлювали захоплення імениннику, було чимало блогерів, серед яких й “мільйонники”:Наталі Литвин (1 мільйон підписників); Таня Самбурська (1,5 мільйона підписників); Валерія Юрченко (1,3 мільйона підписників); Саша Бо (1,9 мільйона підписників).

Розважав гостей заходу ведучий Володимир Остапчук. Він провів вечірку в стилі Show bar. Він опублікував в сторіз фотографію святкового столу, яку підписав: “Голодна блогерська туса”.

Блогерська вечірка, Фото: скріншот Instagram Володимира Остапчука

Блогерська вечірка, Фото: скріншот Instagram Володимира Остапчука

Як зазначає видання, навіть після критики та негативних коментарів блогери продовжують публікувати сторіз з вечірки, хизуючись святкуванням і його масштабом.

Читайте також: “Запали свічу”: як у Львові вшанували пам’ять жертв Голодомору, – ФОТО, ВІДЕО

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *