На Львівщині ремонтують ділянку між Жовквою та Кам’янка-Бузькою: що вже зробили


Дорожники ремонтують ділянку між містами Жовква та Кам’янка – Бузька на Львівщині. 

Станом на 24 жовтня на Львівщині ремонтують ділянку автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка між містами Жовква та Кам’янка-Бузька. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА. 

25, 5 – кілометрову ділянку дороги розпочали наприкінці минулого року. У ході реконструкції провели розширення проїзної частини, забезпечили водовідведення.

У селах Зіболки та Батятичі влаштували дощову каналізацію з очисткою в сепараторі нафтопродуктів та подальшим випуском води у водовідвідні канави та водопропускні труби; 22 км дороги заасфальтували. Влаштували зовнішнє освітлення у селах Блищиводи, Передримихи, Дернівка. Збудували кільцеву транспорту розв’язку поблизу села Дальнич, яку освітлено, перебудували мостовий перехід через річку Желдець.

“На ділянці Жовква – Зіболки проведені заходи з безпеки дорожнього руху. Нанесено горизонтальну дорожню розмітку та встановлені дорожні знаки.  У поточному році плануємо завершити роботи з асфальтування всієї ділянки дороги. Наразі ремонтні роботи проводяться у лісовому масиві поблизу села Зіболки”, – зазначили у Службі автомобільних доріг Львівщини.

Ремонт виконує підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

Дорожники ремонтують ділянку між Жовквою та Кам’янка-Бузькою, Фото: пресслужби Львівської ОДА

Дорожники ремонтують ділянку між Жовквою та Кам’янка-Бузькою, Фото: пресслужби Львівської ОДА

Читайте також: У Стрийському парку відбулася висадка дерев, – ФОТО

Фото на головній: пресслужби Львівської ОДА

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *