МОЗ дозволить працювати під час карантину закладам та ТРЦ за умови вакцинації 80% працівників

[ad_1]

МОЗ дозволить працювати під час карантину закладам та ТРЦ за умови вакцинації 80% працівників
Міністерство охорони здоров’я не планує ключових змін у постанові про карантин. У разі збільшення захворюваності буде діяти адаптивний карантин з поетапним зонування регіонів, залежно від рівня епідеміологічної небезпеки. Але передбачаються певні обмеження для невакцинованих громадян.
Про це повідомила Спілка українських підприємців за підсумками зустрічі з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком та заступником міністра Олександром Комарідою, інформує Lb.ua.
МОЗ має намір дозволити працювати під час жорсткого карантину деяким закладам за умови вакцинації понад 80% колективу, а також — ТРЦ за спеціальною системою.
У міністерстві планують ввести послаблення під час карантину для деяких закладів, якщо:

до 80% і більше колективу підприємства/організації вакциновані;
в заклади допускаються тільки вакциновані споживачі та клієнти
освітні заклади не будуть переходити в онлайн – 80% дорослих, які працюють у школах, мають бути вакциновані.

Для торгово-розважальних центрів розробляють спеціальну програму за прикладом Німеччини, яа дозволить записатися на конкретний час для відвідування ТРЦ, відслідковувати його завантаження, допускатимуть в такі заклади вакцинових покупців або тих, хто зробив ПЛР-тест або експрес-тест на місці. Найближчим часом МОЗ планує презентувати цю програму.
"Наразі в Україні 7 млн доз «вільних» вакцин. Будуть ще поставки, перебоїв не передбачується. Головне завдання сьогодні – залучити якомога більше населення країни до вакцинації, в тому числі, за підтримки і допомоги бізнесу. Адже новий штам вірусу «Дельта», який наразі активно поширюється є хворобою саме невакцинованих людей: відсоток людей, які захворіли, мають ускладнення і тяжкий перебіг хвороби, дуже низький серед вакцинованих", — наголошується в повідомленні.
Читайте також: Ситуація з коронавірусом у Львові та області: дані станом на 16 серпня
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *