Готель "Власть" у Львові хоче викупити Львівська громада

[ad_1]

Перше медоб’єднання братиме участь в аукціоні від імені Львівської громади.

Перше медичне об’єднання Львова візьме участь в аукціоні з викупу приміщення готелю «Власта». За це проголосували сьогодні на виконкомі. Також міський голова Львова скликає позачергову сесію, аби прийняти всі необхідні для цього рішення.

Про це повідомили у пресслужбі ЛМР. 

Зокрема, рішення виконкому дозволяє Першому медичному об’єднанню сплати реєстраційний та гарантійний внески та подати заявку на участь в аукціоні. Також мер Львова оголосив про позачергове пленарне засідання цієї неділі, щоб прийняти всі необхідні рішення.

«Ця процедура отримала схвалення комісії законності, бюджету і комісії медицини та соціальної політики. Тобто було рекомендовано погодити участь і розглянути це питання», — додала директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.

Готель "Власть" у Львові, Фото - ЛМР

Готель «Власть» у Львові, Фото — ЛМР

Нагадаємо, Перше ТМО разом із Львівською міською радою готові викупити приміщення за стартовою ціною – 7 мільйонів гривень, та виплатити всі борги підприємства, а це ще 8 мільйонів гривень, відремонтувати його та тимчасово поселяти тут пацієнтів, що потребують довготривалого лікування. Йдеться про 12-поверхову будівлю готелю, загальною площею 8174,7 квадратних метрів. Розташований готель на відстані 1,7 км від центру міста. Сам аукціон запланований на 23 січня цього року.

Читайте також: Стару поліклініку на Мазепи у Львові відреставрують під центр «Незламні»

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *