Дизельні двигуни JCB Ecomax

Для отримання сертифіката Tier 4-Interim для своїх двигунів Ecomax компанія CB використовує тільки внутрішньоциліндрові технології. Ці двигуни не потребують зовнішніх пристроїв доочищення або сажових фільтрів (DPF).

Завдяки цій технології дилери JCB можуть перекалібрувати двигуни для використання в тих регіонах світу, де норми не відповідають Tier 4-I і допускають використання пального з вищим вмістом сірки. Хоча це не стосується безпосередньо Північної Америки, це дає деяким керівникам автопарків можливість вибору, коли прийде час утилізувати машини JCB після закінчення терміну служби.

Дизельні двигуни JCB Ecomax

«Перекалібрування двигуна Ecomax, відключення рециркуляції вихлопних газів і зниження тиску уприскування пального дозволяють використовувати двигун на паливі з більш високим вмістом сірки», — говорить Алан Толлі, директор програм по двигунах. «Цей процес може бути виконаний будь-яким з 2 000 дилерів JCB по всьому світу з використанням стандартних сервісних інструментів JCB, пропонуючи гнучке і просте рішення для наших клієнтів на ринку вживаного обладнання».

JCB використовує запатентовану конструкцію процесу згоряння (патент заявлений), яка об’єднує надвисокий тиск уприскування 29 000 psi в системі Common Rail з турбонаддувом зі змінною геометрією для швидкого відгуку на низьких обертах. Для подальшого зниження викидів використовується рециркуляція охолоджених відпрацьованих газів, яка пропускає невелику кількість відпрацьованих газів назад через двигун для охолодження процесу згоряння і зниження вмісту оксидів азоту в циліндрі.

Виробник із Великої Британії є вертикально інтегрованим, і на проєктування та розробку серії Ecomax він витратив близько 125 мільйонів доларів США та 110 000 годин випробувань. Двигун встановлюватиметься на машини потужністю від 74 до 173 кінських сил, включно з екскаваторами-навантажувачами, телескопічними навантажувачами, колісними навантажувачами, екскаваторами, навантажувачами для пересіченій місцевості та навантажувачами з бортовим поворотом.

Оскільки для двигунів Tier 4-I потрібне дизельне паливо з ультранизьким вмістом сірки, чистота палива є ключовим фактором для керівників автопарків. Компанія JCB модернізувала паливні та повітряні фільтри для лінії Ecomax, і для цих двигунів потрібен 5-мікронний водовіддільник і паливний фільтр для лінії подачі пального на додаток до 2-мікронного фільтру двигуна. Також необхідно використовувати фільтр вентиляції картера з інтервалом заміни 1 500 годин.

Компанія JCB заявляє, що двигуни працюватимуть на стандартних моторних мастилах замість нового мастила CJ4, яке потрібне для дизелів із пристроями доочищення.

Електронні системи управління двигунами повністю інтегровані в телематичний пакет компанії LiveLink. За словами JCB, система забезпечує поліпшену діагностику, економію палива і дані, пов’язані з роботою, такі як економія палива в різних робочих режимах. JCB також пропонує сполучення ЕБУ, при якому електронний блок управління машини може бути пов’язаний з ЕБУ LiveLink. Якщо блок LiveLink буде видалений або відключений, ЕБУ двигуна знерухомить машину.

ТД Технокомплект: сайт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *