Діти учасників бойових дій та переселенців можуть безкоштовно відпочити у ПольщіДіти учасників бойових дій та переселенців можуть безкоштовно відпочити у Польщі

Заявки на відпочинок у таборі прийматимуть до 15 вересня в управління молодіжної політики Львівської міської ради. 

3 вересня у пресслужби Львівської міськради повідомили, що мережа Дитячих клубів Львова спільно з адміністрацією міста Люблін та організацією UNICEF проводять набір дітей (8 – 14 років) учасників бойових дій та ВПО на безкоштовне оздоровлення в містечку Янів-Любельський.

База відпочинку ALMATUR розташована в лісі біля затоки. На території бази є дитячий майданчик, футбольне поле, столи для настільного тенісу, прокат велосипедів, майданчик для пляжного волейболу. Проживання в готелі, в кімнатах на 2, 3, 4 чи 5 місць з санвузлами.

Заїзд триватиме із 17 по 26 вересня. Для того, щоб відпочити у таборі, необхідно до 15 вересня подати в управління молодіжної політики Львівської міської ради такі документи:

  • копія документу, що посвідчує особу дитини;
  • копія першої сторінки закордонного паспорта дитини;
  • копія документа, що підтверджує категорію дитини, що постраждала від війни (батько/мати є учасником бойових дій, загинув під час війни, або документи, що підтверджують отримання інвалідності, важких поранень, пропав безвісти, довідка ВПО та інші).

За додатковою інформацією можна звернутися за телефонами: (097) 690 4193 або (032) 297 5917

Читайте також: Як відбуватиметься навчання у школах Львівщини: про ситуацію на початок навчального року

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *