Все про VPS хостинг: особливості та наскільки це дорого

Віртуальні приватні сервери – це тип хостингу, адаптований до потреб окремого бізнесу. Вони забезпечують більший контроль і гнучкість, ніж спільні хости.

Хостинг VPS також дозволяє вибирати між операційними системами (Linux або Windows). Крім того, він пропонує необмежений root-доступ для досвідчених користувачів, яким це потрібно.

Все про VPS хостинг: особливості та наскільки це дорого

Що таке VPS?

Віртуальні приватні сервери є альтернативою спільному хостингу, але що це таке? Це тип веб-хостингу, який дозволяє вам використовувати власний серверний простір.

Це означає, що ви маєте більше контролю над даними на своєму сайті та тим, як він працює. Сервери VPS можуть надаватися з різними рівнями обслуговування залежно від ваших потреб, тому перед тим, як приймати рішення про покупку, обов’язково ретельно вивчіть варіанти!

Якщо ви є власником веб-сайту або якщо ви коли-небудь цікавилися веденням власного блогу, то, швидше за все, ви знаєте про хостинг. Хостинг — це процес, за допомогою якого компанії надають веб-сервери для веб-сайтів, щоб вони могли зберігати свої дані та робити їх доступними для відвідувачів цих сайтів.

Однак що люди мають на увазі, коли говорять «хостинг VPS?» VPS означає віртуальний приватний сервер; це означає, що більше ніж один користувач використовує той самий фізичний простір сервера в будь-який момент часу.

Навіщо потрібен VPS?

VPS зазвичай використовується для невеликих робочих навантажень, які потребують стабільної продуктивності. Ось для чого підприємства використовують VPS:

 1. Хостинг декількох веб-сайтів.
 2. Доступне зберігання файлів компанії та клієнтів.
 3. Хостинг електронної пошти.
 4. Робота з базами даних.

Від чого залежить вартість VPS?

Вартість VPS залежить від декількох чинників. Найголовнішим фактором є комплектуючі. Вартість також буде включати в себе підтримку, обслуговування та, можливо, додаткові послуги, але ціна компонентів являється ключовою. Як правило, найдорожчими компонентами являються процесор та місткість сховища.

Щоб зрозуміти цінову політику на VPS хостинги, ми порівняли декілька з них за ціною та характеристиками.

Провайдер: AltusHost

Сховище: 40ГБ

Передача даних: 2ТБ

Ядра CPU: 2

RAM: 1ГБ

Ціна: 20$

Провайдер: Arvixe

Сховище: 50ГБ

Передача даних: необмежена

Ядра CPU: 4

RAM: 1,5ГБ

Ціна: 40$

Провайдер: A Small Orange

Сховище: 50ГБ

Передача даних: 1ТБ

Ядра CPU: 2

RAM: 2ГБ

Ціна: 30$

Провайдер: MediaTemple

Сховище: 60ГБ

Передача даних: 1ТБ

Ядра CPU: 1

RAM: 1ГБ

Ціна: 50$

Чи вигідна аренда VPS сервера?

Безумовно – так. VPS це потужний інструмент, який використовують всі крупні компанії. Він допомагає вигідно та безпечно зберігати дані на серверах, які не підлягають хакерським атакам. VPS сервер це відмінний варіант для розробників ігор, програмістів чи компаній, які відчувають потребу в безпечному та доступному середовищі резервного копіювання.

Якщо ви шукаєте оренду VPS хостингу в Україні, то можете звернути увагу на компанію Дельтахост https://deltahost.ua/ua/vps.html яка пропонує декілька вигідних переваг. Серед них можна виділити розумну цінову політику; найдешевший сервер буде коштувати вам 11,7$. Вибір середовища представлений у чотирьох варіантах:

 • Windows SSD.
 • Windows NVME.
 • Linux SSD.
 • Linux NVME.

Також, в свій пакет ви можете обрати додаткові послуги, які включають наступні функції:

 • панель VestaCP;
 • панель cPanel (від 28$ на місяць);
 • додаткова IP-адреса (від 2$ на місяць);
 • платне адміністрування (5$ за 15 хвилин).

Сподіваємося, що наша стаття дала вам відповідь на запитання, чи варто замовляти аренду VPS сервера з такими дорогими параметрами. Ми не будемо радити вам економити на цій послузі, адже від її якості залежить безпека ваших даних та даних ваших співробітників і клієнтів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *