Побудувати мобільний заміський будинок на металевому каркасі

Наша компанія виконує багато різних запитів клієнтів. Запити завжди індивідуальні для кожного клієнта. Один із них це «мабільний дачний будинок чи можна встановити на ділянці швидко». Ми говоримо так. Як це відбувається, розповімо нижче.

Побудувати мобільний заміський будинок на металевому каркасі

Особливість будівлі в тому, що вона збирається і розуміється на принципі конструктора, а комплектуючі можна перевозити в кузові вантажівки. Таку можливість надала технологія модульного металокаркасного будівництва. Хазяї можуть буквально переїжджати з місця на місце, постійно змінюючи місце проживання.

Розглянемо основні конструктивні особливості металевого каркасного заміського будинку, щоб забезпечити його мобільність.

Універсальність та функціональність даху / металеві модульні будинки. Щоб будинок можна було експлуатувати практично в будь-якому кліматі та в будь-яких умовах, дах у ньому зробили без парусності, що нависає над будинком. Форма даху призначена для збирання дощової води. Потім його можна використовувати у господарстві.

Заміський будинок на металевий каркас. Виходить, що будинок обладнаний власною автономною системою збирання та подачі води. Форма даху продумана так, щоб захистити металевий заміський каркас від спеки — він не перегрівається навіть на відкритому сонці. Опори змінної висоти / Збірні металеві будинки. Невеликий дачний металокаркасний будинок встановлюється на стійки, висоту яких можна міняти. Це дозволяє адаптувати об’єкт до будь-якого рельєфу. Його можна встановити на схилі, рівній поверхні, березі річки чи озера. У будь-якому з цих випадків нема потреби у виготовленні та застосуванні нових опорних конструкцій.

Модульна система/збірний металевий будинок. Невеликий заміський металевий каркасний будинок є набір окремих елементів — перекриттів, даху, стін, перегородок, опор. За допомогою кріплень ці складові збираються в єдине ціле.

У розібраному вигляді вони займають набагато менше місця, їх зручно завантажувати, перевозити без використання спецтехніки чи кранів. Господарі завжди можуть перенести будинок у цікаве для них місце, з’їздити на водойму з власною дачею або забратися до лісу, облаштувавши там повноцінне житло із зручностями.

Тепле фанерне оздоблення. Всередині модульний металокаркасний будинок оздоблений фанерними листами. Цей матеріал зручний у розрізі збірно-розбірних конструкцій. Водночас він забезпечує тепло, затишок та домашній комфорт в інтер’єрі. Замість металевих стін та опор тут легка, приємна на дотик та на вигляд поверхня. Всередині модульний металокаркасний будинок оздоблений фанерними листами. Цей матеріал зручний у розрізі збірно-розбірних конструкцій. Одночасно він забезпечує тепло, затишок та домашній комфорт в інтер’єрі. Замість металевих стін та опор тут легка, приємна на дотик та на вигляд поверхня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *