Що входить в меблі для бару
Що входить в меблі для бару

Меблі для барів охоплюють низку спеціалізованих меблів і світильників, призначених для створення функціональних і привабливих просторів у барах і зонах розваг. Треба приділяти увагу параметрам таких меблів — якість, стійкість до зносу, зовнішній вигляд, — адже зазвичай бари мають великий потік клієнтів. Купити меблі для бару можна і в онлайн-магазині, і в салоні меблів у вашому місті, тільки спершу потрібно планувати, які саме предмети меблів і в якій кількості мають бути у вашому барі. З основних меблів варто згадати:

Барна стійка

Центральний предмет барних меблів, де готують і подають напої. Зазвичай це включає стільницю для змішування напоїв, підставку для ніг і місце для зберігання пляшок, скляного посуду та інструментів для бару.

Барні та звичайні стільці

Високі барні стільці розміщують навколо барної стійки, щоб забезпечити місця для відвідувачів. Вони розроблені з високим дизайном, без спинки або низькою спинкою, часто зі зручною амортизацією. Окрім барних стільців, у зоні бару можуть бути передбачені додаткові місця для сидіння, такі як звичайні стільці або дивани для тих, хто віддає перевагу більш спокійному варіанту сидіння.

Барні столи

На додаток до барної стійки, барні столи часто розкидані по всій зоні бару. Ці менші столики забезпечують додаткові місця для сидіння та простір для відвідувачів, щоб насолоджуватися напоями та спілкуватися.

Шафи та полиці для барів

Це рішення для зберігання, які необхідні для організації та демонстрації пляшок, скляного та барного посуду. Ці елементи часто призначені для доповнення загального декору бару.

Посуд для барів і скляний посуд

Це включає в себе широкий спектр спеціалізованих предметів, таких як шейкери для коктейлів, ситечка, мундсери та різні скляні вироби (наприклад, келихи для вина, пивні кухлі, чарки), які використовуються для приготування та подачі напоїв.

Освітлення бару

Освітлювальні прилади, включно з підвісними світильниками або неоновими вивісками, можна використовувати для створення атмосфери та настрою в зоні бару.

Аксесуари для барів

Можуть варіюватися від підставок і серветок до унікальних предметів декору, таких як барні вивіски, настінні малюнки та декоративні підставки для покращення загальної атмосфери. Щоб створити унікальну та індивідуальну атмосферу, бари можуть включати спеціальні елементи, як-от тематичний декор, авторські витвори мистецтва та меблі, адаптовані до концепції та бренду бару.

Барні візки

Мобільні барні візки з колесами пропонують гнучкість для приготування та подачі напоїв у різних частинах бару, полегшуючи обслуговування відвідувачів у зайнятий час або під час заходів просто неба.

Меблі для барів на відкритому повітрі

Для барів із зонами відпочинку на відкритому повітрі спеціалізовані меблі для барів на відкритому повітрі розроблені таким чином, щоб витримувати погодні умови, зокрема барні стійки, табурети та столи.

Вибір барних меблів залежить від типу бару, цільової аудиторії, бажаної атмосфери та доступного простору. Створення привабливої та функціональної зони бару вимагає ретельного розгляду цих елементів, щоб задовольнити конкретні потреби закладу та його відвідувачів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *