Корисні поради для курців трубки

Дехто вважає куріння трубки стильним дозвіллям, і, мабуть, має в цьому рацію! Наші предки давно займалися саме таким видом куріння, і зараз ця тенденція набирає обороти. Якщо ви не знаєте де придбати трубочні фільтри 9 мм, саму трубку або аксесуари для паління, підходьте дуже уважно і відповідально до вибору продавця, адже якість того, що і чим ви курите, має велике значення.

Наповнення

Правильна начинка допомагає гарантувати, що ваша люлька не загориться під час куріння, що може дуже дратувати. Щоб досягти цього, наповніть тютюн вільніше внизу та твердіше до верху. Для більш зволоженого тютюну потрібно йти вільніше, але не занадто, інакше вогонь справді згасне. Коли ви курите, ви повинні час від часу набивати тютюн люльковим обрізком, щоб полум’я було сильним.

Вогонь

Для запалення можна використовувати газову запальничку або сірник. Для новачків найкраще вибрати останній, оскільки кругові рухи, необхідні для рівномірного спалювання тютюну, можуть спричинити випадкові опіки через полум’я.

Деякі люди вважають за краще дати вогню згаснути, перш ніж запалювати знову; інші підпалюють регулярно. Вирішувати вам.

Куріння

На відміну від сигарет, трубку слід курити спокійно і повільно, ні в якому разі не поспішаючи. Трубки призначені для подачі прохолодного та смачного диму. Якщо ви спробуєте курити так, ніби ви на п’ятихвилинній перерві, ви отримаєте занадто гарячий дим, а також певний знос продукту.

Чистота

Хороший спосіб уникнути підкислення трубки — щоразу викурювати тютюн до кінця. Більшість димових каналів можна відкрити за допомогою трубопровідних інструментів, а потім висушити папером. Щоб відполірувати внутрішню частину, проведіть очисником для трубок через внутрішню частину аж до мундштука.

Технічне обслуговування

Час від часу вуглецевий шар у трубі потрібно обрізати. Зробити це можна за допомогою спеціального ножа або профілювача, який можна придбати тут https://imperiaua.com/product-category/angelo+lyulki-trubki/ інструмент повинен мати товщину близько 1 мм. Шар в кінці повинен бути однорідним.

Тютюн

Деякі люди віддають перевагу певному тютюну іншим, і з різних причин і бажань. Існує багато сумішей, ароматів і різновидів кожного з них, але, як правило, варто почати з чистих тютюнів, оскільки вони служать гарним вступом до всіх основ.

Зовнішній вигляд

Дизайн є, мабуть, найважливішим фактором при виборі трубки, принаймні для більшості людей. Очевидно, якщо вам не подобається, як виглядає ваша трубка, жодна якість не принесе вам задоволення від неї. Однак майте на увазі, що зовнішній вигляд може бути не настільки корисним, і що дешева красива труба не обов’язково є настільки функціональною. Обов’язково запитайте — або шукайте — інформацію про механічні плюси та мінуси.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *