Посібник з вибору ідеального кондиціонера

Може бути важко оцінити комфорт. Але якщо у вашому домі спекотно через відсутність кондиціонера, це те, що вам доведеться придбати. Купити правильні кондиціонери у львові – це набагато більше, ніж просто вибір між центральними вентиляційними та віконними блоками, і вибір неправильної системи може обійтися високою ціною. Скористайтеся цим посібником із покупки кондиціонера, щоб правильно розпочати процес.

Посібник з вибору ідеального кондиціонера

Визначте свій бюджет

Кондиціонери дорогі, і сума, яку ви готові витратити, матиме велику різницю в типі кондиціонера, який ви зможете купити. Якщо ви хочете встановити нову систему центрального кондиціонування, ви витратите від 5000 до 20000 гривень, залежно від розміру блоку та складності установки. Але це не включає канали, тому якщо ви модернізуєте старий будинок, у якому ніколи не було кондиціонера, загальна сума може бути на тисячі більше. У нижній частині спектру ціни на кондиціонери починаються приблизно від 3000 гривень.

Який тип кондиціонера вам потрібен?

Перш ніж почати порівнювати окремі моделі кондиціонерів, важливо розглянути широкі типи систем і визначити, яка найкраще підходить для вашого будинку. Більшість кондиціонерів відноситься до однієї з цих п’яти категорій:

  1. Розділені центральні системи кондиціонування повітря: це найпоширеніший тип кондиціонування повітря в сучасних будинках. «Спліт» відноситься до двох основних компонентів – змійовик випарника знаходиться всередині будинку, а конденсатор встановлений зовні. Холодне повітря подається по всьому будинку через систему повітроводів.
  2. Міні-спліт-системи без повітропроводів: це гарне рішення в будинках, де немає повітропроводів або де потрібно охолоджувати лише кілька кімнат. У міні-спліт-системі кожна кімната, яка потребує охолодження, отримує власну систему випарника та конденсатора, встановлену біля верхньої частини зовнішньої стіни. Крім того, що система повітропроводів не потрібна, ця система дозволяє встановлювати різні температури в різних приміщеннях.
  3. Віконні блоки: ці блоки порівняно недорогі, і їх установка – робота своїми руками. Вам може знадобитися один блок у кожній кімнаті, щоб охолодити весь будинок. Вони можуть бути шумними, і вартість експлуатації кількох віконних блоків може збільшитися, але вони забезпечують найдешевший спосіб подачі прохолодного повітря у ваш дім.
  4. Портативні внутрішні блоки: портативні кондиціонери за ціною та розміром схожі на віконні блоки. Основна відмінність полягає в тому, що замість того, щоб весь блок встановлювався у вікно, кондиціонер стоїть на підлозі, а у вікно випускається тільки гаряче повітря. Це полегшує їх переміщення в приміщенні.
  5. Теплові насоси: тепловий насос – це не зовсім кондиціонер, але його можна використовувати для обігріву та охолодження більшості будинків. Теплові насоси працюють, переміщуючи гаряче повітря навколо, виштовхуючи його назовні влітку і затягуючи всередину взимку. Вони працюють так само, як спліт-системи, а це означає, що потрібні повітропроводи.

Який розмір кондиціонера вам підходить?

Незалежно від того, який тип кондиціонера ви виберете, вирішальне значення має розмір системи для вашого будинку. Особливо це стосується систем центрального повітря, де один блок відповідає за охолодження всього будинку.

Якщо кондиціонер занадто великий, він занадто часто вмикається і вимикається, що спричиняє дві основні проблеми: він залишить ваш будинок вологим та споживатиме занадто багато електроенергії. Якщо пристрій занадто малий, він працюватиме безперервно, не охолоджуючи повністю ваш будинок, залишаючи вам незручності і вам все одно необхідно буде зіткнутись із високими рахунками за комунальні послуги.

Сподіваємось, що ця інформація допоможе вам визначитися, як вірно купити кондиціонер в Україні, адже літо вже настало і необхідно подумати про доступні способи порятунку від спеки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *