Київлінза — сучасна оптика, кращий сервіс, доступні ціни

Перші контактні лінзи з’явилися ще у 18 сторіччі. Звісно, вони виглядали не так, як сучасні. Користі від них теж було менше. За роки свого існування вони пережили багато змін. І зараз це одні з найпопулярніших виробів, які використовують для покращення зору. В нашому інтернет-магазині оптики «Київлінза» можна придбати лінзи та різні види окулярів (як для корекції зору, так и від сонця), засоби для догляду за ними, додаткові пристрої та аксесуари. У нас є все, щоб вернути вам можливість бачити світ у яскравих барвах.

Наші пропозиції

В асортименті магазина представлені лише якісні товари від виробників та постачальників з доброю репутацією. Завдяки відгукам Київлінзу (https://franyk.com/ua/article/108062-kiivlinza-yakisna-optika-z-turbotoyu-do-kozhnogo-klienta) та побажанням клієнтів ми змогли вдало поєднати низькі ціни та високу якість. Пропонуємо придбати:

 • контактні лінзи, які покращують зір;
 • різнокольорові лінзи, які дають можливість поміняти образ;
 • очні краплі;
 • препарати для догляду за лінзами та іншими видами оптики;
 • окуляри для зору, оправи та лінзи для них;
 • окуляри для захисту від сонця;
 • аксесуари.

Якщо ви не знаєте точно, які вироби вам потрібні, скористайтеся спеціальною формою на нашому сайті. Впишіть там дані з рецепту, який вам видав офтальмолог. Якщо і після цього залишились питання, звертайтеся до наших консультантів, які з радістю допоможуть зробити найкращій вибір.

В каталозі нашого магазину ви знайдете лише якісну, провірену часом оптику, відгуки про яку можна знайти на спеціальних сервісах. Їх залишають не лише спеціалісти, а й наші клієнти. Ми уважно прочитали всі їх та зробили висновки відносно асортименту та обслуговування.

Чому ми кращі

Київлінзу можна сміло назвати кращім магазином серед конкурентів. І справа не тільки в виборі товарів. У наших філіалах (5 у Києві и 2 у Львові) доступні такі послуги:

 1. Безкоштовна комп’ютерна перевірка зору (тільки у Києві). Вона триває десь 20 хвилин. За цей час лікар встигає зробити повну діагностику, поставити попередній діагноз та допомогти з вибором окулярів чи лінз.
 2. Безкоштовна примірка лінз на цілий день. Це особливо зручно для тих покупців, хто ніколи в житті не користувався такими виробами.
 3. Замовлення оптики та приладів для догляду за нею за доступними цінами.

Клієнтам доступно 2 варіанта оплати замовлень:

 • готівкою;
 • банківською карткою.

Забрати їх можна самостійно або, замовивши доставку.

За роки існування нашого магазину ми пережили суттєві зміни, які торкнулися як асортименту, так і сервісу. Тепер наші співробітники уважніше ставляться до кожного клієнта, приймаючи до уваги всі його побажання та питання. Ми пропонуємо якісну оптику, з відгуками на яку можна ознайомитись на спеціальних сайтах. Її головна особливість — зручність та відсутність необхідності в особливому догляді.

В чому наші переваги

Для нас важливо, щоб лінзи, які є в асортименті нашого магазину, володіли двома показниками:

 • вологоємність;
 • повітропроникність.

Саме від них залежить, наскільки зручним буде використання цих приладів, яке навантаження на очі, є чи немає дискомфорт. Наші товари можна носити навіть впродовж всього дня.

Після безкоштовної перевірки зору кожен покупець має можливість зразу на місці підібрати найбільш підходящі лінзи або окуляри на будь-який термін використання. Якщо є така необхідність, ви можете замовити оптику с доставкою по всій Україні. Замовлення ви отримаєте не пізніше, ніж через 3 дні.

Для того, щоб зменшити ціни та при цьому не знизити якість, ми розробили власну лінійку оптики — Solente. Це ідеальне співвідношення якості та доступності. Тут силікон-гідрогелеві та гідрогелеві лінзи, які підходять для використання як впродовж доби, так і впродовж цілого місяця.

Також в асортименті Solente представлені окуляри, оправи, доглядові засоби та аксесуари. Все це виробляється в Європі, Китаї та Кореї. Абсолютно вся продукція пройшла сертифікацію в Україні, що говорить про її повну безпеку.

Відвідавши один з наших філіалів, ви гарантовано отримаєте ідеальний сервіс, багато уваги від консультантів та добрий настрій. Ми допоможемо вам підібрати необхідні окуляри чи лінзи, а також відповімо на всі питання стосовно оптики.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *