Ефективна реабілітація алко- і наркозалежних у Хмельницькому

В державних медичних установах лікування залежності здійснюється ще за радянськими протоколами. І це ще одна величезна проблема, яку треба подолати. Допомога більшості наркологічних центрів, які у нас працюють, зводиться до виведення людини з запою або стану наркотичного сп’яніння. Але після цього пацієнт миттєво повертається до звичного способу життя.

Центр Здорової Молоді пропонує послуги з комплексного лікування від наркоманії, алкоголізму, реабілітації пацієнтів з залежністю. З цією проблемою стикаються люди у всьому світі. В нашій країні тема наркотичної залежності залишається стигматизованою, замовчуваною, про неї не прийнято говорити в суспільстві. Саме тому наркозалежні, алкозалежні та їхні родичі просто не знають, куди звертатися по допомогу, коли віч-на-віч стикаються з цією бідою.

Спеціалізований реабілітаційний центр у Хмельницькому пропонує власний підхід до вирішення такої проблеми. Тут використовують західні затверджені протоколи лікування та реабілітації, яка є обов’язковим етапом на шляху до повного одужання.

Ефективна реабілітація алко- і наркозалежних у Хмельницькому

Особливості лікування та реабілітації

Центр Здорової Молоді пропонує наступні послуги:

  • виведення з запою;
  • лікування від алкоголізму;
  • лікування наркотичної залежності;
  • реабілітаційні заходи;
  • психологічна підтримка залежних пацієнтів та їхніх близьких.

Людина, яка страждає від залежності, до певного часу цього не розуміє, вона не бачить проблеми або не бажає її бачити. Кваліфікований нарколог обов’язково пояснить родичам потенційного пацієнта, що лікування без його відома неможливе. Пацієнт має усвідомлювати проблему та хотіти позбутися залежності.

Переваги реабілітації

Люди з залежністю потрапляють в реабілітаційний центр в стані запою або сильного наркотичного сп’яніння, коли їм потрібна термінова медична допомога. Тут її оказують в умовах стаціонару. З організму виводяться токсини, які шкідливі для людини, за допомогою крапельниць вводяться поживні речовини, лікарські засоби для підтримання життєдіяльності внутрішніх органів та систем. А коли пацієнт приходить до тями, з ним починає працювати психотерапевт з великим досвідом, який спеціалізується саме на таких проблемах. Психологічна підтримка, допомога дозволяє віднайти першопричину залежності, щоб назавжди від неї позбавитися.

Алкоголізм та наркоманія – це не вирок, з цими станами можна ефективно боротися, якщо використовувати сучасні методи реабілітації!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *