Чи доцільно чекати, або особливості покупки авто в США

Авто з США – це те, чого дійсно варто чекати. Незважаючи на доволі довго доставку (в окремих випадках – до півроку), воно того коштує. Адже ви можете зекономити до 40-50% на покупці. І чим дорожче «ластівка» вас цікавить, тим більше буде заощаджених грошей. Розповідаємо все, що вас цікавить про особливості покупки автомобілю в Америці.

Де замовляють машини?

Їх викуповують на спеціальних аукціонах, приміром Copart або IAAI. Це спеціальні торгові майданчики, на який розпродають конфісковане майно компаній та приватних осіб, переважно через неможливість сплатити боргові зобов’язання. Важливо – це лише легальні автопарки, які на законних обставинах конфіскуються у їх власників. Ризиків, що машина крадена, перебуває у розшуку, або її VIN-номери перебиті відсутні. Окрім того, перед початком продажу машину детально перевіряють експерти і надають висновок про її технічний стан. Звіту можна довіряти на 100%. 

Які автівки можна придбати?

Будь-які – звичайні авто із бензиновим двигуном бюджетного, середнього та преміального класу та трендові електромобілі. Бюджетні автівки нас особливо не цікавлять – із урахуванням далекого транспортування економія буде невеликою. Що стосується середнього класу, це передовсім зразки американського, німецького чи японського автопрому. 

Як відбувається доставка?

Наступний етап — доставка авто з США. Її можна розділити на 3 частини:

  • Транспортування до морського порту в Америці;
  • Доставка морем в Україну;
  • Оформлення, проходження митних формальностей.

В Сполучених Штатах існують спеціальні компанії, які готові взяти на себе логістику під ключ. Тож із транспортуванням проблем не виникне. Із оформленням також – достатньо сплатити усі митні платежі, які вимагає українське законодавство. Розрахувати заздалегідь їх суму допоможе спеціальний калькулятор розмитнення авто.   

Чи можна спростити процес?

Купити авто з Канади або Сполучених Штатів значно простіше, якщо звернутись по допомогу до професіоналів – команди компанії Car Hunter. У такому разі ви лише замовляєте, яка машина вам потрібна, а всі задачі по пошуку, викупу, доставці та оформленню делегуєте спеціалістам. Машину ви отримаєте набагато швидше – зможете вже їздити по ній по дорогам України вже через 45-60 днів (при самостійному пошуку та доставці може знадобитись до півроку). А ще ви зекономите – адже досвідчені спеціалісти знають, як купити дешевше та на чому можна зменшити витрати.  Із більш детальною інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті компанії Car Hunter прямо зараз.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *