Суд у Львові продовжив досудове розслідування справи антивакцинатора Стахіва

[ad_1]

Суд у Львові продовжив досудове розслідування справи антивакцинатора Стахіва

Суд продовжив досудове розслідування справи антивакцинатора Стахіва. Відтак розслідуватимуть справу щонайменше до квітня. А протягом двох місяців Стахіву не можна виїжджати зі Львова.

Про це повідомляє «Еспресо.Захід».

Галицький районний суд Львова продовжив досудове розслідування по справі Остапа Стахіва до квітня, а також дію обмежень щодо виїзду Стахіва за межі Львова ще на два місяці. Справу розглядав суддя Олег Юрків. На початку засідання Стахів клопотав про відвід судді, втім його клопотання не задовольнили. Відтак, зважаючи на те, що прокурори не встигають дослідити усі матеріали справи, просили суд продовжити терміни досудового розслідування. Суддя клопотання задовольнив.

«Ще 60 днів діють його обов’язки передбачені статтею 194 кримінально-процесуального кодексу України, які полягають в тому, що Стахів зобов’язаний повідомляти про зміну місця проживання та не виїжджати з міста Львова, — каже прокурор відділу Львівської обласної прокуратури Георгій Зенін. — Продовження досудового розслідування зумовлені великим об’ємом матеріалів».

А тим часом нечисленна кількість прихильників Остапа Стахіва прийшла підтримати чоловіка біля стін суду. Сам Стахів рішення суду коментувати відмовився.

Читайте також: У Львові з психіатричної лікарні випустили антивакцинатора Остапа Стахіва

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *