"Російський світ" та інші Untermenschen

[ad_1]

Зараз багато хто обговорює останній пост у «Вконтакті» Дмитра Медведєва, який був видалений приблизно за годину, після оприлюднення. Звичайно ж, багато хто встиг його прочитати і зробити скрини. У ньому не зовсім адекватний «государів чоловік» закликав Росію повернути собі землі Північного Казахстану, Грузію та Молдову відразу після захоплення Києва.

"Російський світ" та інші Untermenschen

Мрія про створення СРСР 2.0 не відпускає мешканців Кремля. У Путіна ці бажання проходять червоною ниткою крізь його виступи. Нещодавно Шойгу на камеру пообіцяв, що Союз буде відновлено. Тепер ось не стримався Медведєв і після чергової порції міцного видав навколонаукову теорію про те, що історично ні Казахстан, ні Грузія не можуть бути незалежними державами і існують у нинішніх кордонах тільки завдяки Росії. Таке продовження мантри про «Україну створив Ленін».

"Російський світ" та інші Untermenschen

Багато хто сміється з Дмитра Анатолійовича, враховуючи його пристрасну любов до алкоголю останнім часом і психологічний зрив, який стався з ним після видворення його сина Іллі з ненависних Сполучених Штатів, де той героїчно «розвалював Америку зсередини», сміття вкраденими татом у росіян грошима. Пресслужба Медведєва, природно, утихомиривши «синього» начальника, почала поширювати заяви про нібито зло сторінки хакерами. Це зрозуміло і багато блогерів ще вночі прогнозували, що саме такою буде реакція адміністрації, щоб відбілити Дімона ще до того, як він проспиться, його приведуть до тями і спробують пояснити, що після певної дози алкоголю краще не підходити до комп’ютера і не балуватися своїм айфоном. Однак слід звернути увагу на два аспекти.

По-перше, «Вконтакте» – соцмережа повністю підконтрольна ФСБ, і говорити про якісь злами щонайменше дивно. Особливо сумніви в цій версії стають ще більшими у тих, хто прочитав весь текст опублікованого вночі «твору». Це не думки і склад хакерів, які нібито зламали акаунт. Стилістика дуже схожа на маленьку людину, яка вважає себе великим ученим і між черговими порціями вогненної води згадує, що він кандидат наук.

По-друге, все викладене в його екскурсі в історію та нарисах про майбутнє збирання земель ідеально вкладається в канву його висловлювань, які стали відвертішими після лютого нинішнього року. Взагалі, початок повномасштабного вторгнення РФ в Україну став новою точкою відліку в риториці кремлівських ідеологів, що дозволило їм відкинути хитромудрі аргументи про загрозу НАТО і бажання консенсусу із Заходом, і говорити прямо про бажання експансії і російський реваншизм – після розпаду образів і який породив «веймарський синдром».

До речі, мало хто з коментаторів звернув увагу на фразу Дмитра Анатолійовича «Ми знаємо, що боротьба буде довгою, бо доти, доки існує людство, боротьба між російським світом та іншими буде історичним правилом». Адже це калька з висловлювання Генріха Гіммлера у виданій їм брошурі «Der Untermensch», яка звучала так: «Доки існують люди, боротьба між людиною і недолюдом буде історичним правилом» (нім. Solange es Menschen auf der Erdegib , wird der Kampf (zwischen Menschen und Untermenschen geschichtliche Regel sein). Ось такий кремлівський антинацизм.

"Російський світ" та інші Untermenschen

Зрозуміло, цю ситуацію з публікацією Медведєва більшість розглядає як давню народну мудрість – «що у тверезого на умі, то у п’яного на мові». І страшно тут якраз не те, що Дімон бухає, а те, що у тверезих у Москві це є «на думці». Скільки ще буде жертв, вбивств, бомбардувань мирних міст, обстрілів ракетами та військових злочинів через те, що кремлівська кліка ці плани хоче реалізувати тепер не лише в Україні, але їм уже подавай Казахстан, Грузію та Молдову. А хто потім буде наступним? І як швидко це перетворитися на Третю світову з використанням ядерної зброї?

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *