Облаштування сучасної ванної кімнати: які меблі купити та по чому

Почнемо вибір відповідних предметів інтер’єру із вимог, яким вони мають відповідати. Дійсно якісні меблі для ванної кімнати здатні витримувати різкі перепади температур, високу вологість, негативний вплив хімічних засобів, бути стійкими до механічних пошкоджень, не загрожувати здоров’ю покупця і звичайно ж бути простим у догляді.

Матеріал, з якого вони виготовляються, повинен перешкоджати розмноженню бактерій у вологому середовищі.

Щоб убезпечити себе від негативних емоцій через невдалу покупку, радимо вам відразу після розпакування меблів звертати увагу на шар фарби. Він має бути рівномірним. Коли йдеться про товари для ванної, то дуже важливо, щоб на фасадах не було відколів, вм’ятин та тріщин.

Облаштування сучасної ванної кімнати: які меблі купити та по чому

Окрему увагу потрібно приділити фурнітурі. У пріоритеті металеві елементи. Краще віддати перевагу хромованим ручкам, петлям, гачкам, ніжкам і т.д. На відміну від пластмасових та позолочених, вони краще зберігають товарний вигляд протягом тривалого часу.

Якщо ви купуєте тумбу з умивальником, то оглянути потрібно не лише меблі, а й сантехніку. Уважно огляньте мийку при денному світлі. На ній також не повинно бути сколів, тріщин.

Поверхня кожного предмета у ванній кімнаті має бути просочена вологозахисними засобами. Даний спосіб обробки захищає меблі від зносу і надовго зберігає їх зовнішній вигляд.

Купуйте предмети із закругленими кутами для невеликих приміщень. Незважаючи на таку специфічну умову, сучасна різноманітність моделей, дозволяє кожному покупцю підібрати ідеальний варіант на свій смак та гаманець. У невеликих ванних кімнатах кожен сантиметр на вагу золота, тому дуже важливо правильно визначитися з розмірами меблів перед купівлею.

Облаштування сучасної ванної кімнати: які меблі купити та по чому

Які саме меблі повинні бути у ванній кімнаті?

Список меблів, які знадобляться для оформлення ванної кімнати:

  • комплекти. Це повноцінні колекції меблів, що включають відразу кілька предметів. Це ідеальний варіант для тих, хто відмовився від допомоги дизайнера та оформляє інтер’єр ванною самостійно;
  • пенали та напівпенали. Ці меблі можуть бути доповнені різними елементами. Дуже популярні моделі у яких всередині є кошик для білизни;
  • тумби під та з умивальником. Вона не тільки є місцем для зберігання різних дрібниць, але й одночасно виконує естетичну роль, маскує сифон та труби сантехніки;
  • комоди. Не найпоширеніший вид меблів для ванної, але якщо приміщення велике, то чому б не доповнити його таким практичним предметом;
  • шафи. Тут господарі зберігають побутову хімію, зубні щітки, косметику та інші засоби гігієни. Фасади шафи можуть бути дзеркальними, у такому випадку її вішають над умивальником;
  • дзеркало. Для підвищення рівня комфорту краще купувати моделі з підсвіткою.

Якщо бажаєте купити меблі для ванної недорого, варто звернути увагу на товари вітчизняних виробників. Воно не поступаються європейським меблям за якістю, але мають значно нижчі ціни.

Основний колір меблів для ванної — білий, але іноді правила можна і порушити, чорний, сірий та червоний комплект виглядатиме дуже екстравагантно та унікально.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *