День молоді по-новому у Львові: програма відзначення

[ad_1]

День молоді по-новому у Львові: програма відзначення
12 серпня Україна вперше святкує Міжнародний день молоді.
Львів, як і вся Україна, святкують цей день разом з усім світом 12 серпня. Відтак, сьогодні львівські молодіжні центри МолоДвіжЦентр.Львів, Lviv Open Lab та Pixlab prostir запрошують на цікаві святкові події. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Весь світ відзначатиме День молоді 12 серпня. І цього року Україна вперше святкувати цей день разом з усім світом.
"Ми вже два роки в останню неділю червня мовчимо, ми не святкуємо цього дня. Львів прагне стати молодіжною столицею Європи, і загалом ми за демократичні процеси, тому не визнаємо радянського свята і впродовж минулих років на своєму рівні намагалися просунути ідею, щоб Україна святкувала 12 серпня. Ми розуміли, що це складний політичний процес, а коли порушували це питання, то постійно чули, що це не на часі. Тоді ми запустили петицію, різні організації, депутати Верховної Ради скеровували свої звернення, аби змінити дату. А потім зібралися командою, поговорили і вирішили, що якщо не виходить на офіційному рівні — будемо святкувати неофіційно. Ще в червні ми вирішили, що цього року проведемо якісь події 12 серпня, а вкінці липня з’явився відповідний Президентський указ", — розповідає керівник мережі молодіжних просторів "ТВОРИ!" Олег Малець.
Цьогоріч Міжнародний день молоді буде зосереджений на темі трансформування системи харчування. Львів також долучився до цієї тематики і обрав напрям здорового харчування молоді.
У програмі святкування Дня молоді:

 лекція Дарки Озерної "Харчування в 21 столітті — куди рухатися і як?", усе в науковому контексті (Lviv Open Lab, проспект Червоної калини, 58, початок о 18:00, безкоштовна форма реєстрації: http://forms.gle/NgFG9amY1e1Hjjkd9);
 лекція Юрія Галюка "Психологія їжі, або чому нам смачно" (МолоДвіжЦентр.Львів, вулиця Чайковського, 31, початок о 18:00);
 воркшоп від Kristina Alen "Смачний візуал" (МолоДвіжЦентр.Львів, вулиця Чайковського, 31, початок о 19:00, безкоштовна форма реєстрації http://forms.gle/Kb9T6QCUgGDBpMC48).

Читайте також: Львів’янка, яка піднялася на найнебезпечнішу вершину світу: "Я підкорюю не гори, а себе"
Фото на головній: з відкритих джерел
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *