Львівські патрульні, яких засудили до 8 років тюрми, оскаржують вирок

[ad_1]

Львівські патрульні, яких засудили до 8 років тюрми, оскаржують вирок
У справі щодо шести львівських патрульних, яких засудили до 8 років тюрми, подали апеляцію.
Шестеро львівських патрульних підрозділу ТОР подали апеляцію на вирок, яким їх засудили до 8 років позбавлення волі через смерть 22-річного хлопця, що під час затримання проковтнув згорток із наркотиками. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник директора департаменту патрульної поліції Нацполіції Олексій Білошицький.
Він наголосив, що патрульні виконували свої службові обов’язки і таке рішення суду "демотивувало всю поліцейську родину":
"Нещодавнє рішення суду кожен з нас переживав по-своєму. Але точно скажу, що це демотивувало всю поліцейську родину. Апеляцію подано. Тепер чекаємо місця і дати проведення перших засідань. Наша позиція була, є і залишається незмінною — поліцейські виконували свої службові обов’язки. Ми не згодні з рішенням суду і будемо добиватися справедливості. Переконаний, правда — на нашому боці".

Як відомо, у 2018 році в одному із гральних закладів Львова під час поверхневого огляду відвідувачів на заборонені предмети у кишені одного з клієнтів виявили згорток. Хлопець спробував утекти, однак під час затримання поліцейськими хлопець проковтнув цей пакетик з наркотиками та задихнувся. У результаті 22-річний львів’янин помер від механічної асфіксії.
У цьому звинуватили патрульних. Суд вважає, що вони перевищили службові повноваження, що спричинили тяжкі наслідки. Шістьом поліцейським присудили по вісім років позбавлення волі, позбавлення спеціальних звань та заборонили займати посади у державних органах впродовж трьох років. В ухвалі суду йдеться також матеріальні компенсації.
Читайте також: Суд оголосив вирок шістьом поліцейським через смерть 22-річного львів’янина у гральному закладі
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *