Верховний суд залишив Дубляни у складі Львівської громади

[ad_1]

Ухвалили остаточне рішення щодо приналежності Дублян до Львівської громади.

19 жовтня Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду ухвалив постанову, що Дубляни залишаються у складі Львівської громади. Рішення – остаточне і оскарженню не підлягає. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

«Дубляни – це Львівська МТГ. Маємо рішення касації. Якщо коротко: касаційні скарги Кабміну і Львівської ОДА задовольнити, а рішення Окружного адміністративного суду Києва від 22 вересня 2021 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 7 грудня 2021 року скасувати. Отож, офіційно й безповоротно: Дубляни – частина Львівської громади», — повідомив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач зазначив 

Зазначимо, у вересні 2021 року Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом мешканця Дублян ухвалив рішення про виключення Дублян зі складу Львівської громади.

Це рішення було оскаржене у суді апеляційної інстанції. Однак, Шостий  апеляційний адміністративний суд 7 грудня розглянув апеляційні скарги Кабміну та Львівської ОДА і залишив їх без задоволення. Тепер же є рішення касації, яке є остаточним у цій судовій історії щодо Дублян.

Читайте також: На місці підпірної стінки на Бандери відновили роботи з облаштування громадського простору

Фото на головній: Романа Балука

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *