У Львові встановили 12 колонок на свердловинах, щоб забезпечити резервний спосіб водопостачання

[ad_1]

У Львові встановили 12 колонок на свердловинах, щоб забезпечити резервний спосіб водопостачання

Публікуємо перелік адрес, де у Львові пробурили нові та відновили старі колонки на свердловинах.

Станом на 2 листопада «Львівводоканал» встановив 12 водяних колонок у Львові для забезпечення міста ще одним резервним способом водопостачання. Для цього визначили місця, де є відповідний водоносний горизонт. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Ці колонки помпують воду із свердловини, а не беруть воду із міської мережі водопостачання і є абсолютно автономними. На місця нових пробурених свердловин встановлено нові механічні колонки, які надали меценати із Німеччини.

«Усі водяні колонки працюють, а вода з них пройшла лабораторні дослідження. Перед тим, як набирати воду, рекомендують трохи «прокачати» колонку, щоб спустити воду і після цього воду можна вживати як джерельну», з зазначили у повідомленні. 

Адреси відновлених старих колонок: вул. Олесницького, 105-107; вул. Лисенка, 33; кут вул. Рослинна та вул. Гордієнка; вул. Зелена, 64.

Адреси нових колонок: парк ім. І. Франка, навпроти будинку по вул. Словацького № 18; на куті вул. Джерельна № 34 та вул. Під Дубом; сквер перед Бернардинським монастирем, пл. Соборна, 1; вул. Під Голоском, 8; пр. Чорновола, парк 700-річчя; сквер по вул. Просвіти, 8; пл. Гасина (вул. Стефаника); вул. Клепарівська-Пстрака.

«Сьогодні Львів забезпечують водою 27 насосних станцій, та понад 1000 км водяних труб. Воду до міста помпують зі всієї області на відстань від 20 до 110 км. Але колись Львів мав не тільки централізоване водопостачання, але і локальні водяні колонки, які «доставляли» воду з свердловин. Достатньо було лише декілька разів хитнути важелем. Відтак плануємо продовжувати відновлювати старі колонки та облаштовувати цілком нові», — зазначили у «Львівводоканалі».

Читайте також: У промзоні «Сигнівка» облаштують водойму

Фото на головній: «Львівводоканалу»

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *