У Львові відкрили проїзд вулицею Пекарською, - ФОТО

[ad_1]

У Львові відкрили проїзд вулицею Пекарською, - ФОТО
Вулиця Пекарська стала проїзною.
6 вересня для руху транспорту відкрили відремонтовану вулицю Пекарську. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Як зазначають у ЛКП "Львівавтодор", ще залишається нанести розмітку і завершити благоустрій в кількох місцях. Натомість приблизно до листопада ще триватиме ремонт вул. Шімзерів.

Варто нагадати, що вартість ремонтних робіт — 109,4 млн грн. Їх виконувала підрядна організація ТзОВ "Вельт-Капітал". У проєкті реконструкції вулиці було передбачено: капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення, влаштування благоустрою території.
Читайте також: У парку Франка взялися за ремонт доріжки, яку розмили дощі, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *