У Львові відбулась генеральна репетиція урочистої ходи військ на День державного прапора України, - ФОТО, ВІДЕО

[ad_1]

У Львові відбулась генеральна репетиція урочистої ходи військ на День державного прапора України, - ФОТО, ВІДЕО
У Львові відбулась генеральна репетиція урочистої ходи військ гарнізону та представників іноземних військових контингентів.
Нагадаємо, що цю ходу заплановано на 23 серпня відразу після підняття найбільшого на теренах Галичини Державного Прапора України, повідомляє АрміяInform.

Спеціально для проведення тренувань було перекрито важливу транспортну магістраль міста — вулицю Стрийську, що призвело до значного змінення як автомобільного трафіку, так і руху громадського транспорту, що курсував Львовом. Та мешканці й гості міста з розумінням поставились до цих незручностей.

 Я радий, що в нашому місті під час святкувань відбудеться хода, —наголосив мешканець Львова Сергій Стефанович. — Це гордість і честь, яку мають бачити всі містяни. Також мені дуже приємно, що все дійство відбувається на фоні решток колишнього радянського імперського пам’ятника. І тепер замість російсько-радянського символу тут майорітиме наш прапор, а львівською бруківкою крокують наші прославлені воїни! А додому я і пішки дійду.

Керував генеральною репетицією начальник Львівського військового гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук. Він відзначив велику старанність всіх учасників ходи та подякував представникам Збройних Сил Литви, Канади та США за продемонстровану високу стройову виучку.

Нагадаємо, що, крім військової ходи, під час святкувань 23-24 серпня на львів’ян та гостей міста чекає велика культурно-розважальна програма — будуть виступати військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петро Сагайдачного та рота почесної варти цього закладу.
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *