У Львові СБУ проводить раптові антитерористичні навчання, - ФОТО

[ad_1]

У Львові СБУ проводить раптові антитерористичні навчання, - ФОТО
Служба безпеки України проводить у Львові антитерористичні навчання.
12 серпня координаційна група антитерористичного центру при СБУ Львівщини проводить раптові антитерористичні навчання.  Про це повідомили у пресслужбі СБУ Львівщини.
Тренування відбудуться на базі Львівського науково-дослідного інституту епідеміології та гігієни і проходитимуть в умовах максимально наближених до реальних, з елементами умовного захоплення заручників.
У СБУ пояснили, що мета навчань — перевірка взаємодії силових відомств, ДСНС та інших спеціальних служб в умовах потенційної терористичної загрози.
"Служба безпеки України просить жителів та гостей м. Львова із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців", — мовиться у повідомленні.
Зокрема, як зазначається, під час навчань передбачене проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, а також у мешканців можуть перевіряти документи, оглядати автівки. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.
"Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами "гарячої лінії" УСБУ у Львівській області (032) 261-61-42, або телефонувати — 102", — наголошують у правоохоронних органах.
Раніше сайт 032.ua інформував, що з 10 до 13 серпня у Львові проводитимуть навчання правоохоронців. Вони відпрацьовуватимуть дії під час проведення спеціальних поліцейських операцій. Львів’ян та гостей міста просять з розумінням ставитися до цієї ситуації.
Читайте також: Через навчання правоохоронців у Рясному перекривають рух транспорту
Фото на головній: LIGA.net.
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *