У Львові демонтували майже 600 незаконно встановлених рекламних вивісок

[ad_1]

У Львові демонтували майже 600 незаконно встановлених рекламних вивісок

572 самовільно встановлені вивіски та рекламні конструкції демонтували працівники комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» впродовж літа 2023 року.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

З 1 червня до 31 серпня на території Львівської міської територіальної громади було демонтовано 165 самовільно встановлених вивісок та 407 рекламних конструкцій.

«Львів одним із перших почав рятуватись від засилля яскравих вивісок, які захаращували міський простір. Для цього було затверджено «Порядок розміщення вивісок», а для підприємців розробили спеціальні додатки, де описали основні правила їх оформлення. Тож реклама має бути встановлена за усіма нормами і не повинна засмічувати місто», – наголошують у департаменті містобудування Львівської міськради.

Як пояснюють в комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління», усі 572 рекламні вивіски та конструкції, демонтовані за літо, були незаконними.

«Спочатку власникам встановленої без дозволу реклами надіслали вимогу узаконити вивіску або ж добровільно її демонтувати. Коли ж підприємець цього не зробив, це – але вже примусово – провели комунальники», – йдеться в повідомленні.

Читайте також

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *