Під Бахмутом загинув випускник історичного факультету Львівського унверситету Франка

[ad_1]

Під Бахмутом загинув випускник історичного факультету Львівського унверситету Франка

Сергій Зайцев пішов на війну з початку повномасштабного вторгнення. 

Захищаючи Україну від російських окупантів, під Бахмутом загинув випускник історичного факультету Львівського університету Сергій Зайцев.

Про це повідомили 30 грудня на сторінці університету у Facebook. 

Сергій Зайцев вирушив на фронт з початку повномасштабного вторгнення. Спочатку він був на Херсонщині, а потім захищав свободу України на Бахмутському напрямку. 

«Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття матері, дружині, донечці, близьким, друзям та колегам загиблого Героя», — йдеться у повідомленні

У 2014 році, коли російські загарбники напали на Україну, Сергій, будучи студентом четвертого курсу, зголосився добровольцем захищати Україну на фронті. Згодом як офіцер він був призваний до Збройних сил України.

Після закінчення активної фази бойових дій на Сході Сергій завершив навчання на історичному факультеті і вступив до аспірантури на кафедру історичного краєзнавства, де успішно працював над дисертацією на тему «Повстансько-партизанський рух на Катеринославщині 1917- поч. 1920-их рр. (військовий аспект)». Восени 2021 року його наукову роботу рекомендували до захисту, який однак так і не відбувся.

Читайте також: 30 грудня у Львові попрощаються з двома загиблими Героями

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *