Окупанти не мають ресурсів для широкомасштабних наступальних дій до 24 лютого, - розвідка

[ad_1]

Окупанти не мають ресурсів для широкомасштабних наступальних дій до 24 лютого, - розвідка

Зокрема, росія планує найближчими тижнями активізувати свої зусилля на сході України. 

Станом на 11 лютого росія не має ресурсів, щоб розпочати широкомасштабний наступ до річниці повномасштабного вторгнення 24 лютого. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки Міноборони України. 

«У той час, як поширюється інформація про запланований на 24 лютого широкомасштабний наступ росії, українська військова розвідка повідомляє, що росія вже розпочала повномасштабний наступ 24 лютого минулого року, який триває й сьогодні», — заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк у коментарі виданню Kyiv Post.

Андрій Черняк додав, що росія планує найближчими тижнями активізувати свої зусилля на сході України, зазначивши, що зараз вона намагається знайти слабкі місця в нашій обороні. Однак російське командування не має достатніх ресурсів для широкомасштабних наступальних дій. Головною метою російських військ залишається досягнення хоча б якогось тактичного успіху на сході України.

За його словами, у росії також не вистачає високоточної зброї.

«росія стикається з браком високоточної зброї, і, незважаючи на це, вона продовжить використовувати ракетний терор проти мирного населення в Україні. росіяни вже використали понад 80 відсотків високоточних ракет. Вони намагаються відновити своє виробництво, але поки це їм не вдається», — підсумував представник воєнної розвідки України.

Читайте також: У Львові винесли вироки 13 бойовикам так званої «ЛНР»

Фото на головній: Головного управління розвідки Міноборони України

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *