На війні загинув львівський пластун Тарас Гаврилишин із псевдо "Айсберг"


Львівський пластун Тарас-Тимофій Гаврилишин служив у 45-ій артилерійській окремій бригаді.

5 листопада на фейсбук-сторінці “Пласт Львів” повідомили, що у бою з окупантами на південному напрямку загинув львівський пластун Тарас-Тимофій Гаврилишин із псевдо “Айсберг”.

“Друг ТеТе (чорноморське псевдо “Айсберг”) в перші дні повномасштабного вторгнення разом із іншими побратимами з куреня Чорноморці, зголосився добровольцем до лав Збройних сил України. Відбував службу у 45-ій артилерійській окремій бригаді.

Від імені всіх львівських пластунів висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, побратимам та усім близьким Тараса”, – йдеться у повідомленні. 

Як зазначили, Тарас-Тимофій Гаврилишин вступив до Пласту у 1997 році. Належав до юнацького куреня ч. 15. ім. Павла Полуботка у Львові, а згодом до 25 куреня УСП “Чорноморці” ім. Святого Миколая. Багаторічний активний інструктор із усіх ділянок практичного пластування. Один із головних інструкторів морського пластування, зокрема у вітрильництві, водному мандрівництві, піонірці, картографії, самозарадності. Інструктор на Крайовому Морському таборі в Арґентині у 2018 році. Абсольвент табору “Лісова школа”. Курінний 25 куреня УСП “Чорноморці” ім. Святого Миколая в Україні.

За багаторічне поширення ідеології українського мореплавства нагороджений медаллю 100-річчя прапора Військових морських сил Збройних сил України. Навчався у Львові, закінчив географічний факультет Львівського Національного університету ім. І. Франка.

Займався прокладанням гірських маршрутів, був туристичним гідом по Карпатах. Останні кілька років професійно займався будівництвом сучасних човнів різних типів.

Тарас-Тимофій Гаврилишин, Фото: Пласт Львів, фейсбук

Тарас-Тимофій Гаврилишин, Фото: Пласт Львів, фейсбук

Читайте також: Козицький повідомив, яка ситуація у Львові та області станом на ранок 5 листопада

Фото на головній: Пласт Львів, фейсбук

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *