На площі Ринок відкрили виставку "Рік спротиву: як постає Білорусь", - ФОТО, ВІДЕО

[ad_1]

На площі Ринок відкрили виставку "Рік спротиву: як постає Білорусь", - ФОТО, ВІДЕО
У центрі Львові відкрили виставку, яка присвячена річниці білоруських протестів проти режиму Лукашенка.
8 вересня у Львові відкрили виставку "Рік спротиву: як по(в)стає Білорусь", яку ініціювали Free Belarus Center та Музей Революції Гідності. Про це повідомляє кореспондентка сайту 032.ua.
Як зазначають організатори, ця виставка стендів відображає ключові моменти білоруського протесту та показує його в усій складності та багатоманітності.
"Тут представлені роботи 5 білоруських фотографів. Більшість з них, на жаль, вже покинула територію Білорусі, так само, як і більшість людей, які зображені на цих фотографіях. Чому так стається? Нині там придушують будь-який прояв свободи… Слідчим комітетом Білорусі станом на зараз відкрито понад 4 тисячі протестних кримінальних справ… Для багатьох людей в Білорусі вибір залишається дуже простим — або еміграція, або тюрма. Саме тому тисячі людей вимушені тікати з країни. І тисячі з них знаходять притулок тут, в Україні", — розповів радник Free Belarus Center Микола Рибитва.

Оглянути виставку на площі Ринок можна буде до 15 вересня.
"Ми, як ніхто інші, можемо зрозуміти цих людей, знаємо, що таке втрачати власний дім. Понад мільйон із нас 7 років тому, коли почалася окупація українських Криму та Донбасу втратили свою домівку… Білоруси та українці солідарні історично, саме тому ми відкриваємо цю виставку у День білоруської військової слави, у день річниці битви під Оршею, коли 507 років тому українці, білоруси, литовці розгромили московське військо…", — додав Микола Рибитва.

Читайте також: Історія одного львівського дворика, який перетворили у справжній ботанічний сад, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *