На Львівщині планують штучну водойму перетворити на гідропаркНа Львівщині планують штучну водойму перетворити на гідропарк

На озері у Жидачеві планують провести роботи з благоустрою та напрацювати створення гідропарку.

16 липня у пресслужбі Львівської ОВА повідомили, що у місті Жидачів на Львівщині на озері “Промінь”, яке свого часу створили як штучну водойму для технологічних потреб ПАТ “Жидачівський ЦПК”, планують провести роботи з благоустрою та напрацювати створення гідропарку.

“Через спеціально збудований водогін, підприємство скидало технічну воду в озеро. Після зупинення ТЕЦ комбінат скоротив споживання технічної води на 90%, тож відпала потреба скидання води. 2,5 роки тому на підприємстві провели реконструкцію водогону з частковим демонтажем труб, через що підживлення озера припинилося”, – йдеться у повідомленні. 

Через цьогорічну спеку озеро могло зникнути. Наразі міська влада домовилася, що “Жидачівський ЦПК” щоденно подаватиме воду для підживлення озера. Йдеться про 3-4 години на добу.

Як зазначив міський голова Жидачева Володимир Левко, впродовж липня – серпня планують провести технічні роботи. Комунальні служби повинні вивчити питання влаштування свердловини для забезпечення озера водою, розглянути питання використання паводкових вод. 

Окрім того, мер міста дав доручення міському виробничому управлінню комунального господарства провести роботи з благоустрою території, прилеглої до озера “Промінь. Йдеться про встановлення додаткових лавок для відпочинку містян та гостей; відділу економічного розвитку та інвестицій – напрацювати до кінця серпня програму створення зони відпочинку (гідропарку) на прилеглій до нього території.

Читайте також: Який вигляд має тимчасове житло для вагітних переселенок, що відкрили у Львові, – ФОТО

Фото на головній: пресслужби Львівської ОВА

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *