Львівщина - у трійці областей із найзагрозливішою епідситуацією

[ad_1]

Львівщина - у трійці областей із найзагрозливішою епідситуацією
Названо три області України з найзагрозливішою епідситуацією, серед них — Львівщина.
Найбільш небезпечна епідемічна ситуація зараз у Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях, там можуть посилити адаптивний карантин. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький на погоджувальній раді парламенту, передає УП.
"Ситуація епідемічна дійсно в країні погіршується. Ми не єдина країна, це в цілому ситуація по світу. Ми сильно забули про карантинні обмеження… На сьогодні країна наближається до жовтої зони. Помаранчева і червона зона будуть адаптовані тільки в тих областях, де є проблема", — зазначив він.
Додавши, що найнебезпечніші епідемічна ситуація у трьох регіонах України: на Буковині, Львівщині і Вінничині.
"Там, скоріше за все, буде змінюватися колір обмежень. Але в цілому поки казати про якесь посилення обмежень в цілому по країні зарано", — резюмував Михайло Радуцький.
Водночас, за даними Міністерства охорони здоров’я дві області вже три дні поспіль не відповідають "зеленій" зоні за динамікою рівня госпіталізацій — Львівська та Луганська.
Рівень захворюваності станом на 6 вересня найбільш перевищений у Чернівецькй та Луганській областях, а також у Києві. Також вищий за встановлений поріг він у Херсонській, Тернопільський і Харківській областях.
Радуцький у виступі також сказав, що "сьогодні немає проблем із вакциною в країні, є проблема з небажанням людей вакцинуватися".
Тому він закликав нардепів не транслювати "власну думку" на всю країну, виходячи в ефіри.
Як відомо, на Львівщині вже зафіксували нову хвилю коронавірусу. Також очільник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА розповів про те, чи варто у зв’язку з погіршенням ситуації із коронавірусом очікувати у області чергового локдауну. Детальніше про це читайте за посиланням.
Читайте також: Коронавірус у Львові та області: найближчим часом попрощаємося із "зеленою" зоною
Фото на головній: з відкритих джерел
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *