Коронавірус у Львові та області: найближчим часом попрощаємося із "зеленою" зоною

[ad_1]

Коронавірус у Львові та області: найближчим часом попрощаємося із "зеленою" зоною
Львівщина ризикує покинути "зелену" зону карантину.
Через погіршення епідемситуації найближчим часом Львівську область можуть виключити із "зеленої" зони карантину. Про це 6 вересня під час пресконференції повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, передає кореспондентка сайту 032.ua.
"Досить тривалий час ми перебуваємо у "зеленій" зоні. Але динаміка показників, і це гостро видно протягом минулого тижня, свідчить про те, що швидше за все найближчим часом ми залишимо "зелену" зону". Ми очікуємо відповідне засідання державної комісії ТЕБ і НС, де розглядатиметься це питанняю. Відповідно, певні регіони можливо будуть віднесені до іншого рівня епіднебезпеки", — наголосив посадовець.
Як зазначив Орест Чемерис, значно погіршився коефіцієнт підтверджених випадків COVID: він не має перевищувати 4%, натомість протягом минулого тижня цей показник сягнув понад 5,5%. Також, за його словами, тривожною є динаміка госпіталізації пацієнтів.
"Ще місяць тому за добу госпіталізовували 10-20 пацієнтів, а минулого тижня кількість подобових госпіталізацій зросла до 40. Відповідно це відображається на заповненості стаціонарів… Якщо дивитися на динаміку трьохтижневої давності, то на стаціонарному лікуванні був 121 пацієнт, станом на сьогоднішній ранок — це вже 444. Відсоток завантаженості зріс від 3,5% до 13,4%", — пояснив головний медик Львівщини.
Як він наголосив, нова хвиля коронавірусу набирає обертів на Львівщині. При цьому він додав, що цього разу ми маємо суттєву перевагу на відміну від попередньої хвилі коронавірусу, адже є вакцини.
За інформацією директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, станом на сьогодні у Львівській області проведено 599 931 щеплення. Зокрема, першу дозу вакцини отримали 342 тисячі осіб, а дві — майже 258 тисяч.
"Є багато людей, які є противниками вакцинації. Але світова статистика свідчить, якщо вакцинація і не вбереже на 100% людину від того, що вона не захворіє, але, як правило, захворівши, вакцинований є лише носієм і не має жодних симптомів, або переносить коронавірус у легкій формі", — зазначив Орест Чемерис.
Додамо, що очільник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА також розповів про те, чи варто у зв’язку з погіршенням ситуації із коронавірусом очікувати у області чергового локдауну. Детальніше про це читайте за посиланням.
Читайте також: Коронавірус у Львові та області: епідситуація станом на 6 вересня
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *