Два медичні заклади Львова отримають нові автомобілі "швидкої"

[ad_1]

Два медзаклади Львова отримають авто «швидкої». 

Нові автомобілі швидкої допомоги отримали Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи та Львівський обласний клінічний перинатальний центр.

Про це повідомили у пресслужбі ЛОВА. 

Дві повністю оснащені «швидкі» передали Львівському обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи від жертводавців з Італії (компанії First Aid One Italia).

Ще один сучасний реанімобіль тепер має в наявності Львівський обласний клінічний перинатальний центр.

«Тепер ми зможемо забирати передчаснонароджених немовлят з усієї області, в тому числі з гірських районів. Їх перевозитимуть в реанімобілі з новим та якісним обладнанням до нашого центру, а тут дітей виходжуватимуть найкращі фахівці», – підкреслила директорка перинатального центру Марія Малачинська.

«Автомобілі «швидкої» допомоги це завжди потрібна річ, як в мирний, а тим більше, в воєнний час. Медики постійно повинні бути там, де їх потребують та надавати якісну медичну допомогу. Надзвичайно приємно, що знаходяться люди, які роблять такі великі справи. Адже хороший вчинок кращий будь-якого наміру. Щиро дякуємо директорці ГО «Дамо раду» Ярина Хомцій та компанії First Aid One Italia за таку вкрай необхідну для нас допомогу! Це ще один крок, який наближає нас до перемоги!», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Дві лікарні у Львові отримають нові авто "швидких", Фото - ЛОВА

Дві лікарні у Львові отримають нові авто «швидких», Фото — ЛОВА

Читайте також: З бюджету Львівщини ще 27,9 млн грн підуть на облаштування житла для переселенців

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *