Центри вакцинації у Львові та області: де та яку вакцину можна отримати 11 - 12 вересня

[ad_1]

Центри вакцинації у Львові та області: де та яку вакцину можна отримати 11 - 12 вересня
Розповідаємо, як діятимуть центри вакцинації у Львові та області 11 — 12 вересня. 
На вихідних, 11 — 12 вересня, у Львові та області діятиме 13 Центрів масової вакцинації. Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко зазначає, що вакцинація є важливим елементом, який може зменшити кількість нових випадків зараження. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 
Зокрема, у суботу, 11 вересня, центри вакцинації у Львові та області працюватимуть із 10:00 до 15:00. Розповідаємо де та яку вакцину можна буде отримати. 

Вакцина Moderna виключно для 2 дози: можна отримати у "Форум Львів" на вулиці Під Дубом, 7б; у "Центрі Довженка" на проспекті Червоної Калини, 81; у IQmed на вулиці Липова Алея, 15; у Народному дому у Брюховичах на вулиці В. Івасюка, 2.
Вакцину AstraZeneca та Coronavac: можна буде отримати у ТРЦ "Вікторія Гарденс" на вулиці Кульпарківській, 226а.
Вакцину Pfizer: можна буде отримати у гіпермаркеті "Епіцентр" на вулиці Городоцькій, 302 у Львові та гіпермаркеті "Епіцентр" на вулиці Б.Хмельницького, 188 а у Львові.
Вакцину Moderna для 2 дози: можна буде отримати у Рясне-Руське на пл. Незалежності, 1 (офіс Львівської громади на 2 поверсі); Рудно — Народний Дім; Лисиничі на вулиці Т. Шевченка, 48 на 2 поверсі; у Дублянах на вул. Шевченка, 4, (2 поверх); Грибовичі на вул. Миру, 1; у Винниках на вулиці Галицькій, 20. 

У неділю, 12 вересня, центри вакцинації у Львові та області також працюватимуть із 10:00 до 15:00. Розповідаємо, де та якою вакциною проводитимуть щеплення: 

Вакциною Moderna можна буде отримати виключно 2-гу дозу: у "Форум Львів" на вулиці Під Дубом, 7б; у "Центрі Довженка" на проспекті Червоної Калини, 81; у IQmed на вулиці Липова Алея, 15; у Народному дому у Брюховичах на вулиці В. Івасюка, 2.
Вакциною AstraZeneca та Coronavac щеплення проводитимуть: у ТРЦ "Вікторія Гарденс" на вулиці Кульпарківській, 226а у Львові. 
Вакциною Pfizer щеплення можна буде отримати: у гіпермаркеті "Епіцентр" на вулиці Городоцькій, 302 у Львові та гіпермаркеті "Епіцентр" на вулиці Б.Хмельницького, 188 а у Львові.

Зазначають, що впродовж останніх днів зростає динаміка нових випадків у Львові. Станом на ранок 9 вересня у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги на лікуванні перебуває 126 пацієнтів із підтвердженим коронавірусом, із них 125 не були вакциновані і лише один вакцинований.
Додамо, епідситуація у Львові та області погіршується. За минулу добу  318 позитивних випадків. 
Фото на головній умовне, автор: Роман Балук 
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *