Чи готова Львівщина до прийому нової хвилі переселенців: про ситуацію із проживаннямЧи готова Львівщина до прийому нової хвилі переселенців: про ситуацію із проживанням

Зокрема, на Львівщині триває реконструкція 25 гуртожитків закладів профтехосвіти, де зможу розселити переселенців. 

Станом на 18 вересня голова Львівської ОВА Максим Козицький під час розмови з журналістами повідомив про готовність області до прийому нової хвилі переселенців. Про це зазначили у пресслужбі Львівської ОВА. 

“Ми завжди кажемо, що ми приймемо всіх, хто до нас звернеться. І це справді так. Це питання забезпечення якісних умов проживання. У разі критичної необхідності ми розуміємо, що всі громадські заклади можна буде використати під тимчасове житло.

Щодо програм, які діють на території Львівщини, ми підписали Меморандум з 28 благодійними організаціями і фондами. 160 мільйонів гривень з обласного бюджету виділили на те, щоб забезпечувати додаткові місця. Зараз триває реконструкція 25 гуртожитків закладів профтехосвіти для того, щоб забезпечити додатково 3000 якісних місць для перебування внутрішньо переміщених осіб.

Щодо осіб старшого віку та (пацієнтів – авт.) психоневродиспансерів, то на Львівщині з 14 закладів, які вже, на жаль, переповнені, в 11-х створюємо додаткові місця.

Львівщина завжди радо зустріне українців, які опинилися в біді. Ми всі – одна держава. І наше завдання – забезпечити теплом, їжею, житлом будь-кого, хто звертається до нас”, – зазначив Максим Козицький.

За його словами, у межах співпраці з Луганською ОВА на Львівщині облаштовуватимуть ліжкомісця у визначених об’єктах саме для переселенців з Луганщини. Скільки буде таких ліжкомісць та в яких саме об’єктах –  наразі узгоджують.

Читайте також: Козицький розповів про готовність Львівщини до опалювального сезону

Фото на головній: Романа Балука

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *