30 червня у Львові прощатимуться із захисниками Едуардом Керімовим та Михайлом Міхеєвим

[ad_1]

На війні загинули львів’яни — Едуард Керімов та Михайло Міхеєв.

30 червня у Львові прощатимуться з Героями Едуардом Керімовим та Михайлом Міхеєвим, які загинули у боротьбі з російськими окупантами. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

О 15:00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, о 15:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) — пл. Катедральна — пл. Ринок (міська церемонія прощання) — вул. Руська — вул. Підвальна — вул. Володимира Винниченка — пл. Соборна — вул. Пекарська — вул. Шімзерів — вул. Мечникова — Личаківський цвинтар.

Біографічні довідки Героїв. Прощатимуться із 45-річним львів’янином Едуардом Керімовим. Він навчався у ліцеї №21. У шкільні роки захоплювався дзюдо та співав у чоловічій хоровій капелі «Дударик». У 2019 році вступив до лав Збройних Сил України, паралельно здобуваючи освіту в коледжі.

Із початком повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини. Незважаючи на отримане у березні поранення, після лікування одразу повернувся на фронт. Проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Едуарда Керімова залишилися дружина та 10-літній син.

Едуард Керімов, Фото: пресслужби Львівської міськради

Едуард Керімов, Фото: пресслужби Львівської міськради

На війні загинув 25-річний львів’янин Михайло Міхеєв. Він навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №50 міста Львова, згодом — у Державному навчальному закладі «Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку міста Львова». У 2017 році вступив до Національного університету «Львівська політехніка».

Проходив військове навчання у 169-му навчальному центрі «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, опісля служив у складі 540-го зенітного ракетного Львівського полку імені гетьмана Івана Виговського. У січні 2020 році здійснив свою мрію та вступив на військову службу до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Із початком повномасштабного вторгнення росії захищав Батьківщину на території Донецької області.

У Михайла Міхеєва залишилися мама, бабуся та наречена.

Михайло Міхеєв, Фото: пресслужби Львівської міськради

Михайло Міхеєв, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: Бумеранг: як велика росія може зменшиться до маленької московії

Фото на головній умовне: Романа Балука 

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *