13 жовтня у Львові прощатимуться із Героєм Олександром Ісаковим

[ad_1]

На війні загинув 50-річний львів’ян Олександром Ісаковим

13 жовтня у Львові прощатимуться із захисником 50-річним Олександром Ісаковим. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Міська церемонія прощання з військовим на площі Ринок відбудеться об 11:30.

Маршрут похоронної процесії: пл. Ринок – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя. Олександр Ісаков — львів’янин, навчався у Львівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №43. У 1993 році закінчив колишнє Львівське вище військове-політичне училище, згодом вступив на військову службу.

Із 1996 року обіймав посаду старшого референта-перекладача відділу аналізу та обробки інформації, опісля працював старшим викладачем кафедри тактики Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Згодом займався підприємництвом у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

У 2022 році повернувся на військову службу на посаді заступника начальника Центру підвищення кваліфікації Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У Олександра Ісакова залишилися дружина та син.

Олександр Ісаков, Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

Олександр Ісаков, Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: Яка ситуація у Львові та області станом на 12 жовтня: про головне за минулу добу

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *