Новим віцепрезидентом львівського «Руху» став топ-менеджер турецької компанії «Онур», - ФОТО

[ad_1]

Новим віцепрезидентом львівського «Руху» став топ-менеджер турецької компанії «Онур», - ФОТО
Новим віцепрезидентом ФК «Рух» став головний координатор компанії ONUR GROUP UKRAINE Емре Караахметоглу.
Про це повідомляє пресслужба львівського клубу.
Під час львівського дербі почесний президент «Руху» Григорій Козловський вручив новому віцепрезиденту клубну іменну футболку «жовто-чорних», а також подарункову футболку з автографами гравців команди.

Емре Караахметоглу зазначив, що вже дуже давно знайомий із почесним президентом "Руху" Григорієм Козловським.
«Надзвичайно приємно потрапити у таку велику дружню сім’ю під назвою «Рух». Наша компанія завжди підтримувала і продовжує підтримувати різні види спорту. Один з них – це футбол. Вже дуже давно знайомий із почесним президентом «Руху» Григорієм Козловським. У нього дуже великі плани щодо розвитку клубу. Будується сучасна велика футбольна Академія. В клубі є дуже хороший та кваліфікований менеджмент. В «Руху» величезні перспективи. Нашій компанії дуже приємно бути частинкою цього проекту. OnurGroup Ukraine буде намагатися робити все для того, щоб «Рух» ставав ще сильнішим. Щодо моєї нової посади віцепрезидента, то сміливо можу сказати, що мені дуже приємно займати таку посаду. Це вперше у моєму житті я став віцепрезидентом футбольного клубу. Для мене це велика честь».
Григорій Козловський своєю чергою зізнався, що дуже задоволений співпрацею з “Онур”.
 «Насправді, з Емре Караахметоглу ми знайомі дуже багато років. Це знайомство переросло у дружбу. Дуже приємно, що така компанія як Onur Group Ukraine із хорошою репутацією, яка будує дороги в Україні, є у нашій великій «жовто-чорній» сім’ї. Я щасливий і пишаюся тим, що ми рухаємося разом. Спільно нам буде легше будувати не лише дороги, а й футбольну команду. Тим паче, компанія Onur Group є знаною в цілому світі. Вони підтримують не лише футбол, а й інші види спорту. Тішить той факт, що разом ми будемо розвивати український футбол».
Читайте також: «Рух» — «Львів»: долю львівського дербі вирішив гол забитий у власні ворота, — ФОТО  
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *