Переваги кованих виробів в порівнянні з іншими видами металообробки

Кування — це процес нагрівання, деформування та обробки металевого шматка. Поковки виготовляються шляхом нагнітання матеріалів на індивідуальну форму або за допомогою сили, що падає на ковадло, або за допомогою преса, що охоплює шматок металу і формує деталь.

Процес кування створює деталі, як-от Ковані огорожі у Львові, які є міцнішими, ніж ті, що виготовляються будь-яким іншим процесом металообробки. Кування використовує переваги природного потоку зерна металу, формуючи потік зерна, щоб він відповідав контурам унікальної геометрії кожної деталі.

Кування можуть бути практично будь-якої форми, що зменшує необхідність з’єднання кількох деталей. Зменшення з’єднання може підвищити загальну міцність агрегату, оскільки ковка не потребує зварювання чи скріплення іншим чином.

Переваги кованих виробів в порівнянні з іншими видами металообробки

ЧОМУ КОВАНІ ВИРОБИ КРАЩІ, НІЖ ВИЛИТІ?

  • Кування міцніше. Відливки не мають переваг зміцнення, які дають гарячі та холодні кування. Кування перевершує лиття за прогнозованими властивостями міцності і виробляє водночас кращі, більш пластичні та стійкі деталі з однаковою якістю, що гарантується протягом усього виробничого циклу.
  • Кування уточнює дефекти з литих злитків або безперервного лиття прутка. Виливка не має ні потоку зерна, ні спрямованості, і процес лиття не може запобігти утворенню певних металургійних дефектів. Заготовка кузні перед обробкою створює потік зерна, орієнтований у напрямках, що вимагають максимальної міцності. Дендритні структури, виділення сплавів і подібні недосконалості також уточнюються при ковці.
  • Поковки стабільно надійніші і часто дешевші у порівнянні з виливками. Дефекти лиття зустрічаються в різних формах. Оскільки гаряча обробка уточнює зернистість і надає високу міцність, пластичність і стійкість кожній кованій деталі, вони також є більш довговічними. Крім того, вони виготовляються без додаткових витрат на більш жорсткий контроль процесу та перевірки, які необхідні для відливок.
  • Кування також краще реагують на термічну обробку. Відливки вимагають ретельного контролю за процесами плавлення та охолодження, оскільки може виникнути сегрегація сплаву. Це призводить до нерівномірної реакції термічної обробки, що може вплинути на прямолінійність готових деталей. Поковки більш передбачувано реагують на термічну обробку і пропонують кращу стабільність розмірів.
  • Виробництво поковок дозволяє гнучко та економічно ефективно адаптуватися до попиту ринку. Деякі виливки, такі як виливки зі спеціальними характеристиками, вимагають дорогих матеріалів і контролю процесу, а також більш тривалий термін виконання. Відкрита штампова та кільцева прокатка є прикладами процесів кування, які адаптуються до різних довжин виробничого циклу та дозволяють скоротити час виконання.

ЧОМУ КОВАНІ ВИРОБИ КРАЩІ, НІЖ ЗВАРЕНІ?

  • Кування міцніше. Зварні конструкції, як правило, не мають пористості. Будь-яка перевага міцності, отримана від зварювання або кріплення стандартного прокату, може бути втрачена внаслідок поганої практики зварювання або з’єднання. Орієнтація зерна, досягнута при ковці, робить деталі більш міцними.
  • Кування також пропонують вигідні конструкції. Багатокомпонентний зварний вузол не може зрівнятися з економією, отриманою від належно розробленої цільної кування. Така консолідація деталей може призвести до значної економії коштів. Крім того, зварні вироби вимагають дорогих процедур перевірки, особливо для компонентів, які напружуються.

Якщо у вас до сих пір були сумніви, які вироби краще обрати, то тепер ви точно знаєте, що Кузня Львів це найкращий для вас вибір!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *