Лікування сколіозу: що необхідно знати

Щоб допомогти підвищити рівень освіти, раннього виявлення та поінформованості про сколіоз, у деяких країнах червень оголошено Національним місяцем поінформованості про сколіоз. Якщо у вас легкий або помірний сколіоз, можна відновити прямий хребет консервативними методами в Академії Грація. Крім можливості пройти лікування сколіозу у дітей, у вас є можливість отримати якісне лікування болей у спині та кіфозу вдома!

Ось декілька варіантів лікування сколіозу, про які ви могли не знати.

Розтягування

Одним із ключових способів коригування хребта є розтяжка при сколіозі. Запитайте свого мануального терапевта, які розтяжки найкраще підійдуть у вашій конкретній ситуації. Ось три вправи, які можуть бути корисними для вас:

  1. Через надмірний вигин у хребті ваша одна нога довша за другу? Якщо так, ступіть на невелику коробку або сходи довшою ногою. Зігніть протилежну ногу, опустивши коліно до підлоги в положенні випаду. Рухаючись вниз, підніміть руку з тієї ж сторони, що й опущена нога, якомога вище в повітря. Затримайтеся на кілька секунд, а потім поверніться у вихідне положення. Повторіть цей рух від 5 до 10 разів. Не повторюйте з іншого боку.
  2. Встаньте в положення планки, наче збираєтеся віджиматися. Опустіться назад на п’яти і підтягніть стегна вгору до стелі, наскільки це дозволяє ваша гнучкість. Затримайтеся на дві секунди, а потім поверніться у вихідне положення. Повторіть від 5 до 10 разів.
  3. Встаньте прямо і зробіть великий крок вперед довшою ногою. Перемістіть свою вагу між передніми і задніми ногами, згинаючи переднє коліно, коли ви переходите на нього. Роблячи це, витягніть руку вгору з протилежної сторони передньої ноги. У той же час потягніть другу руку за собою, долонею вгору. Ваш тулуб повинен автоматично повертатися в бік передньої ноги. Затримайтеся на кілька секунд, а потім опустіть руки і поверніться назад до центру. Повторіть від 5 до 10 разів лише з цього боку.
Лікування сколіозу: що необхідно знати

Лікувальний масаж

Розтягування — не єдине лікування сколіозу, що може розслабити напружені м’язи. Ви також можете звернутися в Академію Грація та спробувати масаж, спрямований на точні м’язи, які роблять вашу спину асиметричною. Спеціальний тип масажу, який називається тапотементом, використовує спеціальний ударний пристрій, щоб допомогти масажистці забезпечити ефективне лікування вашого стану.

Електростимуляція

Черезшкірна електрична стимуляція нервів (TENS) — це лікування сколіозу, спрямоване на заспокоєння роздратованих і стиснутих нервів у спині, які викликають напруженість м’язів. Терапія проводиться в Академії Грація у Львові за допомогою TENS Unit і невеликих електродів, розміщених на шкірі. Електричні струми, які проходять через ваші тканини, викликають теплову, фізіологічну та хімічну реакцію. Лікування безпечне, безболісне та ефективне.

Зміни способу життя

Змінюючи деякі свої щоденні звички, ви можете максимально підвищити ефективність лікування кіфозу і сколіозу та підтримати гарне здоров’я хребта. Ось декілька пропозицій:

  • Щоденна розтяжка: щодня виконуйте розтяжки, зазначені вище, або ті, які рекомендує ваш мануальний терапевт.
  • Протизапальна дієта: їжте продукти, які борються із запаленням, щоб зменшити біль при сколіозі.
  • Добавки: покращуйте своє харчування вітаміном D, щоб покращити щільність кісток; магній для поліпшення здоров’я кісток; омега-3 жирні кислоти для протизапальної дії; і куркума для полегшення хронічного болю.
  • Модифікації сну: спіть на середньому або жорсткому матраці. Підтримуйте нижню частину спини невеликими подушками, а для голови використовуйте відносно плоску подушку. Експериментуйте з різними положеннями для сну, але уникайте лежання на животі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *