Економне опалення будинку керамічними обігрівачами

Для виробництва енергоефективних обігрівачів використовується натуральна кераміка без домішок, вони складаються з нагрівального елемента, відбивного екрану, металевого кожуха з конвекційними гратами. Обігрівач не вимагає тривалої та складної установки, працює за будь-яких температур, поєднує в собі конвекційний та інфрачервоний вид тепла.

Комбінований вид обігріву – це гарантія того, що приміщення прогріватиметься рівномірно. Вся справа в тому, що інфрачервоне випромінювання нагріватиме предмети, стіни та стелю, споживаючи 0,2-0,65 кВт. ч. (споживання залежить від моделі). В цей же час через панель проходитиме, прогріваючись, холодне повітря, тому температура в різних зонах приміщення буде рівномірно розподілена.

Економне опалення будинку керамічними обігрівачами

Зовнішні фактори

Середній час роботи обігрівача становить 6-8 годин в режимі роботи з терморегулятором, але тільки в тому випадку, коли приміщення, в якому він працює, добре утеплене, а напруга в мережі не нижче 220 вольт. Якщо дах та підлога не утеплені, напруга в мережі близько 200 вольт, а у вікнах є щілини, то ніяка система опалення не зможе створити сприятливий мікроклімат.

У добре утепленому прогрітому приміщенні панелі підтримуватимуть комфортну температуру навіть у тому випадку, якщо стовпчик термометра за вікном опустився до позначки -20 С. Підвищити ефективність роботи системи зможуть терморегулятори. Вони відключатимуть пристрої в той момент, коли температура в приміщенні стане комфортною і включить їх, коли температура знизиться на 1-2 градуси.

Перед покупкою панелей необхідно розрахувати вартість опалення. Враховувати необхідно товщину стін та тип матеріалу, з якого вони виготовлені, якість та матеріал утеплювача, висоту стель, напругу в мережі та інші фактори, що впливають на загальні тепловтрати приміщення.

Умови використання

Варто зауважити, що слід не допускати промерзання приміщення та включати опалення вчасно. Це стосується старих будинків, квартир та інших об’єктів, які давно не опалювалися, що спричинило промерзання стін, скупчення в них вологи, в таких приміщеннях обігрівач відігріватиме і сушитиме стіни тривалий час. Стосується це і новобудов, адже стіни в таких будинках вологі, на сушіння зазвичай йде кілька років. Довгохвильові інфрачервоні панелі прогрівають все приміщення, тому їх варто починати вмикати при перших холодах, адже в цьому випадку вони споживатимуть мінімум електроенергії та підтримуватимуть комфортну температуру в приміщенні.

Джерело інформації: https://teploceramic.ua/ua/sistemy-otopleniya-doma-sravnenie-ch-1.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *