Як львівські десантники дронами знищують російські танки

[ad_1]

Як львівські десантники дронами знищують російські танки

На рахунку воїнів з 80-ї окремої десантно-штурмової бригади сотні одиниці знищеної ворожої техніки, а також чимала кількість знищеного особового складу.

Про це повідомляє Львівська ОВА.

Нещодавно за допомогою FPV-дронів захисники помітили ворожий танк Т-64 та влучним пострілом знищили його. Воїни поділились відео цього моменту на офіційній сторінці у соцмережіза посиланням — https://fb.watch/mZnzFvIxUE/

Нагадаємо, наприкінці серпня з Львівщини на фронт передали чергову партію безпілотників в межах ініціативи «Пташки Перемоги». З-поміж усієї кількості понад 200 дронів були саме типу FPV. Це універсальні дрони, оскільки їх можна відносно легко переобладнати для виконання різних завдань: скид боєприпасів на ворожі цілі чи застосовувати як дрон-камі­кадзе.

FPV-дрони дещо дешевші, ніж розповсюдже­ніші зараз квадрокоптери типу Mavic, тому їх не так «боляче» втрачати, як дорожчі дрони. Окрім цього, використовуючи підсилювачі потужності або потужніші передавачі, мож­на здійснювати польоти на більшу відстань, а значить — бачити далі.

На відміну від «мавіків», FPV-дрони, що об­ладнані спеціальними передавачами, здатні літати в умовах, коли сигнал глушиться во­рожим РЕБ (у FPV зазвичай немає GPS-моду­ля та функції автопілота).

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 10 вересня.

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *